اخبار ارز دیجیتال

مراحل جدید برای کاربران Uniswap

پروتکل 1inch.exchange ، پلتفرمی که صرافی های غیرمتمرکز را جمع می کند و سازنده بازار خودکار خود را فراهم می کند، ذخیره جدیدی از رمزهای 1INCH خود را از بین می برد.

**وان اینچ یک پلتفرم تجمیع کننده صرافی‌های غیر متمرکز است.این صرافی بالاترین نرخ مبادله توکن‌ها را از طریق تقسیم سفارش و ترکیب چند مسیر در صرافی‌های مختلف مهیا می‌سازد. همچنین از کیف پول‌های مختلف و استخرهای نقدینگی صرافی‌های دیگر  پشتیبانی می‌کند.

**تجمیع کننده صرافی چیست؟ یک کاربر برای اینکه بتواند در هنگام سواپ کردن، بیش‌ترین مقدار توکن ممکن را بدست آورد، باید همزمان در صرافی‌های مختلف نرخ مبادله توکن‌ها را جستجو کند. وظیفه تجمیع کننده این است که در لحظه بهترین نرخ را از بین این صرافی‌ها پیدا کند. علاوه بر این، برای تامین تعداد توکن سفارش داده شده، از استخرهای نقدینگی صرافی‌های مختلف نیز استفاده می‌کند. در پلتفرم 1inch، می‌توان اتر و تمام توکن‌های بر بستر اتریوم با استاندارد ERC-20 را تنها در یک تراکنش به یکدیگر تبدیل کرد.

ایردراپ که یک نقطه مشترک برای بحث و گفتگوی اولیه، محرومیت کاربران مونی سواپ و ارائه دهندگان نقدینگی بود و همچنین از نسل اولیه توکن های جدید در کریسمس پیروی می کرد، در بین کاربران توزیع شده است.
ایردراپ جدید، که قبلاً در ساعت 5 بعد از ظهر به وقت محلی ارسال شده بود، توکن هایی را برای هر کسی که قبل از 24 دسامبر با صرافی مونی سواپ تعامل داشته باشد توزیع می کند. حدود 4.8 میلیون توکن به 9،094 کاربر مونی سواپ توزیع می شود. این مقدار 527 1INCH به ارزش حدود 3000 دلار است. سرانجام ، 310،000 توکن برای محدود کردن کاربران سفارش و 375،000 مورد دیگر به کاربران کیف پول های قراردادی هوشمند مانند Argent ، Authereum ، Gnosis و Pillar تحویل داده شد.
این پروژه 6 میلیون توکن 1INCH را برای معامله گران فعال یونی سواپ توزیع کرد. برای دریافت ایردراپ، معامله گران باید حداقل در 20 روز جداگانه با یونی سواپ تعامل داشته باشند و در سال 2021 حداقل سه معامله انجام داده باشند. علاوه بر این، کیف پول ها نباید در گذشته با 1 یا مونی سواپ تعامل داشته باشند.
به گفته سخنگوی 1 اینچ، حدود 25000 آدرس از این دست وجود دارد که به هر کدام 240 توکن یا 1350 دلار با قیمت های فعلی تعلق می گیرد. به نظر می رسد که ایردراپ معامله گران فعال یونی سواپ را مجاب به تلاش در 1 اینچ کند. برای ادعای ایردراپ، این کاربران باید کیف پول خود را به پروتکل متصل کنند.
یونی سواپ با پروتکل های دیگر که می خواهند آن را تضعیف کنند بیگانه نیست. سوشی سواپ به عنوان تلاشی برای سرقت نقدینگی یونی سواپ متولد شد، زیرا برنامه بازده آن به طور خاص با استفاده از توکن های استخر یونی سواپ مورد نیاز بود. اگرچه در پایان بیشتر سرمایه های SUSHI توسط افراد خارجی وارد شد و در نهایت باعث تقویت یونی سواپ شد، ایده این بود که ارائه دهندگان نقدینگی یونی سواپ به طور خودکار به سوشی سواپ منتقل می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا