اخبار ارز دیجیتال

پروژه هنری دیجیتال طی چهار روز 10 میلیون دلار NFT به فروش رسید

Hashmasks، یک پروژه توکن غیرقابل انعطاف جدید بیش از 7،600 ETH (حدود 10 میلیون دلار) ارزش دارد.
صاحب Hashmasks شماره 1 کارت خود را به نام دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق ایالات متحده با قیمت 97 اتر (ETH) فروخته است که بالغ بر 126000 دلار با قیمت فعلی اتر است.
Hashmasks # 1 طبق زمان بندی در وب سایت پروژه برای 0.1 ETH خریداری شد، به این معنی که مجموعه دار اصلی 96،900٪ سود از سرمایه گذاری اولیه کسب کرده است.
تا زمان نوشتن این مقاله، خرید یک (Hashmasks) 1.7 اتر هزینه دارد. در دو دوره بعدی، NFT ها به ترتیب 3 ETH و 100 ETH در دسترس خواهند بود. این پروژه در حال حاضر بیش از 10 میلیون دلار از فروش بیش از 15000 Hashmask جمع کرده است.
گزارش شده است که هر Hashmasks به عنوان یک قطعه منحصر به فرد طراحی شده است که بخشی از هنر دیجیتال است، همچنین گفته می شود که هر کارت دارای پنج ویژگی اساسی است (ماسک، شخصیت، رنگ چشم، رنگ پوست و موارد مشابه) که همه ی آن ها به گونه ایی نادر هستند.
در حال حاضر ، دارندگان کارت از شناسه Hashmask متعلق به خود، با اطلاع از آخرین افشایی که قرار است در 11 فوریه رخ دهد، اطلاعی ندارند. دارندگان کارت همچنین می توانند NFT های خود را با استفاده از رمز تغییر نام پروژه NCTs نامگذاری کنند.

چگونه نام گذاری می شوند؟

هر Hashmasks روزانه 10 NCT جمع می کند و برای تسهیل تغییر نام حدود 1830 NCT هزینه دارد. طبق قوانین پروژه، هیچ دو کارت نمی توانند یک نام داشته باشند، بنابراین باعث می شود عنوان لایه دیگری از منحصر به فردی آن باشد.
پذیرندگان اولیه قبلاً نام کارتهای خود را به نام شخصیتهای رمزنگاری مشهوری مانند Satoshi Nakamoto و Vitalik Buterin برگزیده اند. برخی دیگر در حالی که کارت های خود را نامگذاری می کنند، اظهارات تندی مانند “CSW ساتوشی نیست” را اعلام کردند.

Hashmasks آخرین پروژه در حال گسترش NFT است که در ماه ژانویه، یک کارت CryptoPunk نادر با قیمت 605 ETH (در آن زمان حدود 750،000 دلار) فروخته شده است.
با توجه به لیست Hashmasks در بازار OpenSea، NFT ، گرانترین قسمت از فروش بیش از 900 ETH قیمت دارد که در صورت فروش، می تواند گرانترین NFT در تاریخ بازار شود.
رونق NFT هنرمندان و مجموعه دارانی را که اشتیاق به هنر دیجیتال دارند، گرد هم آورده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا