اخبار ارز دیجیتال

انفجار %85 Dogecoin نشان می دهد که هنوز بازی وال استریت با DOGE تمام نشده است

Dogecoin (DOGE) پس از جلب توجه به دلیل صعود 980 درصدی در 28 ژانویه، برای اولین بار از سال 2015 برای مدت کوتاهی وارد بازار 10کوین رتبه برتر شد. هنگامی که پامپ عظیم خود را از دست داد و سرمایه گذاران به سرعت سود خود را از دست دادند، به نظر می رسید که می توانند ارز رمزنگاری شده مبتنی بر الگوی رفتاری را پشت سر بگذارند و چیز دیگری برای سرمایه گذاری پیدا کنند.
در ابتدا پامپ هنگامی آغاز شد که مبادلات از فروش بیشتر سهام GameStop در 28 ژانویه به معامله گران خرده فروشی جلوگیری کرد. با حمایت گروه Reddit و Wallstreetbets ، گروه سرمایه گذاران توجه خود را به مجموعه ای از رمزنگاری های “ارزان” معطوف کردند.

اصلاح 68٪ که به دنبال اوج 0.087 دلار بود، شبیه افت شدید بیت کوین (BTC) دسامبر 2017 بود ، با این تفاوت که این بار، به جای 50 روز، فقط 24 ساعت طول کشید.
پس از صرف بیشتر معاملات 30 ژانویه و 31 ژانویه در معاملات 0.03 دلار ، DOGE موفق شد 80 درصد دیگر پامپ را در کمتر از سه ساعت به ارمغان بیاورد.
تقریباً غیرممکن است که محرک دقیق این پامپ را پیدا کنید، زیرا شبکه های اجتماعی متعددی از جمله گروه های خصوصی تلگرام و برنامه های سیگنال تجاری وجود دارد.
Reddit’s r / SatoshiStreetBets در حال حاضر 213،000 کاربر فعال دارند.
به نظر می رسد حمایت بی پایان از طرف طرفداران Dogecoin ، از جمله مدیر عامل شرکت تسلا و بنیانگذار آن ، الیلان ماسک صورت گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا