اخبار ارز دیجیتال

دات 42٪ سود آور شد

در ساعات اولیه 20 فوریه، حجم معاملات Polkadot (DOT) با افزایش قابل توجهی روبرو شد که به پیشبرد پروتکل چند زنجیره ای به بالاترین قیمت همیشگی خود یعنی 42.28 دلار کمک کرد.
داده های حاصل از بازارهای (تریدینگ ویو) TradingView نشان می دهد که DOT ​​در تاریخ 19 فوریه قبل از تجربه شکست 44 درصدی با افت 29.36 دلاری روبرو شد که قیمت را به بالاترین قیمت 2021 رساند.
پیش از حراج های parachain که در آینده امکان ایجاد شبکه در Polkadot فراهم می شود، در اکوسیستم Polkadot هیجان ایجاد می شود.

**parachain یک ساختار داده مخصوص برنامه است که در سطح جهانی منسجم و قابل اعتبارسنجی اعتبار سنج های زنجیره رله Polkadot است. معمولاً پاراچین به شکل زنجیره بلوکی در می آید، اما نیازی خاص به بلاکچین واقعی آنها نیست. آنها نام خود را از مفهوم زنجیرهای موازی که به موازات رله زنجیر حرکت می کنند، گرفته اند. به دلیل موازی بودن، آنها قادرند پردازش معاملات را موازی کرده و مقیاس پذیری سیستم Polkadot را به دست آورند. آنها در امنیت کل شبکه پولکادات سهیم هستند و می توانند با سایر parachains ارتباط برقرار کنند.

**پولکادات (Polkadot) بلاک چین نسل جدید است که بلاک چین های متعدد را به یک شبکه واحد متصل می کند. از پولکادات به عنوان تسهیل ‌کننده نسل بعدی وب یعنی Web3 یاد می‌شود که انحصار اینترنت را می‌شکند و آن را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
این پروتکل بر حفظ ارتباطات، انتقال ارز و امنیت مشترک بلاک چین ها متمرکز است. پولکادات با متحد کردن بلاک چین ها در یک شبکه به آنها امکان کار کردن با یکدیگر به روش موازی می دهد. با یکپارچگی، نقاط قوت بلاک چین های مختلف ترکیب شده و نقاط ضعف آنها کاهش می یابد.

پس از بررسی کامل کد، زمان آن فرا می رسد که دولت پولکادات در مورد امکان عملکرد پاراچین از طریق یک زمان اجرا رای دهد و پس از آن حراج برای افزودن پاراچین های مفید ارائه شود.
پچ پچ شبکه های اجتماعی قبل از اوج افزایش یافت.
داده ها در 16 فوریه، قبل از افزایش اخیر قیمت، شروع به کشف چشم انداز صعودی DOT کرد.
امتیاز VORTECS، منحصر به کوین تلگراف، مقایسه الگوریتمی شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده شامل احساس بازار، حجم معاملات، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت توییتر حاصل می شود.
DOT در 16 فوریه، بیش از 48 ساعت قبل از افزایش قیمت بعدی، به اوج رسید. همچنین داده ها افزایش 102 درصدی در توییت مربوط به DOT ​​را نشان می دهد که همزمان با افزایش قیمت است.
معرفی parachain ها به شما کمک می کند تا پولکادات به هدف خود برای تبدیل شدن به یک پلت فرم اصلی برای قابلیت همکاری و انتقال بین زنجیره ای داده ها و همچنین کمک به هدف بلند مدت ایجاد یک وب کاملاً غیرمتمرکز و خصوصی کنترل شده، برسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا