اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین و اتریوم بالا خواهد ماند تا پیتر شیف وسوسه شود

در حالی که شرکت خودروهای الکتریکی ایلان ماسک هفته ها پیش از خرید بیت کوین خبر داده بود، وی سرانجام شب گذشته با درگیر شدن در یک سرگرمی توسط cryptoTwitter ، به یک دارنده بیت کوین واقعی تبدیل شد.
صبح دیروز شیف،معروف به عاشق و حامی طلا و شکاک بیت کوین، در توییترش از اظهار نظر ایلان ماسک مبنی بر اینکه بیت کوین یک ارز معیوب است اما هنوز هم بهتر از گزینه های فیات است انتقاد کرد :
شیف اشاره کرد که، “به عنوان یک مهندس” بنیانگذار تسلا باید تفاوت بین “عنصر ملموس” و “رشته اعداد” را بداند و گفت که طلا دارای کاربرد بیشتری نسبت به بیت کوین است.
“پول داده نیست. داده ها می توانند نشان دهنده پول باشند اما نمی توانند جایگزین آن شوند. پول معاملات ارزی را بهبود بخشید، طلا پول را بهبود بخشید و داده ها طلا را بهبود بخشیدند. بیت کوین بازگشت به مبادله کالا به کالا است. همه فروشندگان و خریداران پول را می پذیرند، اما با استفاده از بیت کوین شما باید فروشنده ای پیدا کنید که آنچه شما می خواهید و آنچه شما دارید را می خواهد. “
در پاسخ، بنیانگذار تسلا از دیدگاه شیف در مورد ذخیره سازی طلا برای شخص ثالث به عنوان یک لایه اعتماد دیگر انتقاد کرد.
با توجه به اینکه ماسک در ترویج ارز دوج کوین چقدر خوش فکر بوده است، وی همچنین با پیگیری شاید تعجب آور با بیانیه خود هشدار داد که قیمت های “بیت کوین و اتر” بالا است.
در اوایل این ماه تسلا با گفتن “فقط یک احمق” دنبال سرمایه گذاری فراتر از فیات نیست، 7.7٪ از پول ناخالص موجود را برای خرید بیت کوین استفاده کرد، مبلغی به ارزش 1.5 میلیارد دلار.
شیف اخیراً اعتراف کرده است که بیت کوین کلاهبرداری نیست در حالی که قبلا یکبار آن را متهم کرد، اما او قاطعانه به نفع شمش فیزیکی به عنوان یک سرمایه گذاری، پیش می رود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا