اخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک برای پسر 9 ماهه خود DOGE را خریداری می کند

فرزند ایلان ماسک اکنون ممکن است یکی از جوانترین کاربران رمزنگاری عمومی باشد که ثبت شده است.
امروز در توئیتی از مدیر عامل تسلا، ایلان ماسک گفت که پسر 9 ماهه او اکنون صاحب دوج کوین است و از او به عنوان “کودک نوپای HODLer” یاد می کند. پسری که در ماه مه گذشته متولد شد، با نام “ex ash eh twelve” – ​​با دو هجا آخر ادای احترام به هواپیمای Lockheed’s A-12 است.

توییت های اخیر ایلان ماسک احتمالاً از ژانویه به قیمت دوج دامن زده اند. این توکن قیمت 2021 را با قیمت تقریبی 0.005 دلار آغاز کرد اما از آن زمان بیش از 1400٪ افزایش یافته و در زمان انتشار به 0.0758 دلار رسیده است. بسیاری از سخنان مدیر عامل شرکت تسلا و نظرات صعودی DOGE قبل از افزایش قیمت بوده است.
با این حال، دومین مرد ثروتمند جهان تنها میلیاردری نیست که به نظر می رسد این ارز رمزنگاری را حمایت میکند. مارک کوبان، مالک دالاس ماوریکس روز دوشنبه گفتند که DOGE “بهترین سرگرمی برای جیب شما است”.
با برجسته شدن بیشتر ارزهای رمزنگاری شده در اخبا ، افراد زیر 18 سال علاقه مند هستند که چگونه می توانند به طور قانونی مالک Bitcoin ، Ethereum یا هر تعداد آلت کوبن باشند. اگرچه در اختیار داشتن بسیاری از خردسالان برای ارزهای رمزپایه در مبادلات غیرقانونی است، والدینی مانند ایلان ماسک اغلب می توانند دارایی های دیجیتال به فرزندان خود هدیه دهند. کوبان همچنین برای پسر 11 ساله خود جیک 5 دلار دوج خریداری کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا