اخبار ارز دیجیتال

Ether با ادامه روند گاوی، بالاترین قیمت جدید خود را در بیش از 2000 دلار تنظیم می کند

در حالی که ارز رمزنگاری بومی بلاکچین اتریوم به کار خود ادامه می دهد، قیمت اتریوم از 2000 دلار گذشته است.
طبق گزارشات، اتر (ETH ، -0.03٪) به رکورد جدید 2.033.08 دلار رسید که در 24 ساعت گذشته 6.18 درصد رشد داشت، و ارزش بازار رمزنگاری به 233.3 میلیارد دلار رسید. ارز رمزنگاری شده در سال گذشته 172.5 درصد افزایش یافته است.
گرچه رسیدن قیمت اتر به 2000 دلار به طور معمول یک رویداد متوقف کننده فشار بازار است، اما مطمئناً تحت تأثیر نقاط عطف متعددی قرار گرفته است. ارزش بازار برای اولین بار تقریباً 5000 دلار در یک دوره 24 ساعته افزایش می یابد.
اما از افزایش قیمت اتر و افزایش محبوبیت نباید غافل شد. حداقل سه نکته در حال رشد تقاضا در افزایش قیمت اتر دامن می زنند:
امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) ، سهام اتریوم و تمرکز نهادی در بورس کالای شیکاگو (CME).

توضیح افزایش قیمت اتر

فعل و انفعالات اتر در بلاکچین اتریوم بیشتر به دلیل میزبانی از انواع برنامه های DeFi مانند بازارهای وام، تجارت و پیش بینی مشهور است. برنامه های مبتنی بر اتریوم یک ابزار طبیعی برای اتر ایجاد می کنند زیرا ارز رمزنگاری شده برای تسویه معاملات مورد نیاز است. طبق اطلاعات کوپ ، کوین های DeFi همانطور که توسط شاخص پالس DeFi (DPI) نشان داده شده است، با هم در قدم بعدی قدم گذاشته اند.
مشارکت در شبکه Ethereum 2.0 همچنین ایجاد شوک تأمین پشتیبانی از دارایی دیجیتال است. شبکه اتریوم در حال انجام یک طراحی مجدد است که بر اساس سازوکار اجماع جدید موسوم به اثبات سهام (PoS) و خرد کردن پایگاه داده انجام شده است. حدود 2.7٪ از اتر به ارزش 6 میلیارد دلار در بلاکچین Eth 2.0 واریز شده است. این وجوه در حدود 12 ماه آینده قفل شده است.
سرانجام، سرمایه گذاران بزرگ مانند صندوق های سرمایه گذاری ممکن است علاقه مند باشند که در معرض ارز رمزنگاری شده قرار گیرند. CME قراردادهای آتی تسویه حساب شده نقدی را برای دارایی دیجیتال در 8 فوریه آغاز کرد. این قراردادها در هفته اول از 160 میلیارد دلار حجم کل گذشته بود. از آنجا که CME یکی از قدیمی ترین و معتبرترین مبادلات در ایالات متحده است ، شروع قرارداد در آنجا ممکن است نشان دهنده افزایش پذیرش نهادی برای اتر باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا