اخبار ارز دیجیتال

اتریوم = 1000 دلار – رشد %24 ملکه ارزهای دیجیتال در 12 ساعت

رشد 300 دلاری اتریوم در 24 ساعت بسیاری از سرمایه گذاران را خوشحال و بسیاری از سرمایه گذاران دیگر را که سهمی از اتریوم نداشتند ناراحت کرد. در 24 ساعت گذشته اتریوم از 734 دلار طی 12 ساعت به قیمت 1160 دلار رسید.

اتریوم پس از عبور از سقف قیمتی 700 دلار تارگت های 1500 – 3200 و 4500 را هدف قرار داده است. انگار که اتریوم در تلاشه تا عقب موندگی خودشو نسبت به رشد بیت کوین جبران کند و به بازی برگرده.

چه خبر از اتریوم 1000 دلاری؟

اتریوم یک نقطه حساس را نسبت به بیت کوین شکسته است و باعث رشد 300 دلاری خودش شد و در کنار این رشد آلت کوین ها نیز سهمی داشتند و در کنار مادرشون رشد چشمگیری داشتند.

اطلاعات حاصل از بازارهای Cointelegraph ، Coin360 و TradingView نشان داد که ETH / BTC در 3 ژانویه فقط در یک شمع روزانه سطح ضروری 0.026 را پشت سر گذاشت.
قیمت 0.026 اتریوم نسبت به بیت کوین یک نقطه بسیار مهم بود که در شب گذشته شکسته شد. اگر این نقطه همچنان به عنوان یک حمایت خوب عمل کند می تواند امید به تارگت های بلند و پر سود بیت کوین داشت.

ون دی پوپه به دنبال کنندگان خود در توییتر گفت:

“زمان آن فرا رسیده است که # Etehereum ، #Polkadot ، #Cardano ، #Chainlink و موارد دیگر برای شکستن اوج های تاریخی خود دستبکار شوند.”

ون دی پوپه توضیح داد: “من معتقدم که ما شاهد جابجایی پول از BTC به سمت altcoins هستیم و اتر در پایین جفت BTC قرار دارد.” “بنابراین احتمالاً ادامه فصل دیگری در این سه ماه با برتری از سلطه بیت کوین وجود دارد.” او اضافه کرد:

” تصحیح بیت کوین را نیز در نظر داشته باشید “

آخرین باری که اتریوم/تتر چهار رقمی معامله شد ژانویه 2018 بود.

کامرون وینکلووس ، کارآفرین و بنیانگذار مبادله جوزا، در توییتر خود افزود: “ETH $ بهترین دارایی (450٪ افزایش) در سال 2020 بود که دست کم و هنوز هم در پایین ترین سطح خود قرار دارد.”

Altseason چه زمانی است؟

با توجه به اینکه “altseason” اکنون مجدداً به فهرست خود بازگردد، ده آلتکوین برتر بازار نشانه هایی از رشد در برابر بیت کوین را نشان می دهند.

Litecoin (LTC) در مقایسه با بزرگترین ارز رمزنگاری شده 18 درصد رشد دارد ، در حالی که Bitcoin Cash (BCH) 13.3٪ و Cardano (ADA) 9.7٪ رشد داشتند.

دامیننس بیت کوین 70 است و فصل آلت کوین ها تازه شروع شده است. برای سال جدید میلادی سبدوتونو پر کنید چون سال بعد ارزشی چند صد برابری خواهند داشت.

سیاوش ریاحی

مدرس ارزدیجیتال و بلاکچین، مسلط بر مفاهیم پایه‌ای ارزهای رمزنگاری و تشریح آنها به زبان ساده و قابل فهم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا