اخبار ارز دیجیتال

مبانی اتریوم نشان می دهد قیمت 2000 دلار نزدیک تر از آن است که به نظر می رسد

در ساعات اولیه 15 فوریه، قیمت اتریوم (ETH) به 1660 دلار سقوط کرد، و پس از آن در طی 10 ساعت 9٪ بهبود یافت. این اقدام موجبات 280 میلیون دلاری لیکوئید قراردادهای آتی را فراهم کرد که نشان دهنده استفاده بیش از حد از سودهای طولانی است.
اگرچه به نظر می رسد اضطراب اولیه در مورد راه اندازی معاملات آتی CME در 8 فوریه کمرنگ شده باشد، هزینه های معاملات بیش از حد پایدار ممکن است اعتماد سرمایه گذاران را تضعیف کند. با این وجود، اصول اساسی اتریوم باقی مانده و نشان می دهد که قیمت ETH باید به سرعت از افت احتمالی بهبود یابد.
یک مبادله رمز ساده در مبادلات غیرمتمرکز (DEX) می تواند صدها دلار هزینه داشته باشد، و بازرگانان کوچک چاره ای جز ترک شبکه ندارند.
طرفداران مختلفی در حال آزمایش روش های خرد کردن و لایه دو برای دور زدن این مسئله هستند، از جمله Skale و Optimistic Network. Eth2 با استفاده از sharding زنجیره بلوک را به چندین قسمت تقسیم کرده و تعداد معاملات شبکه را همزمان می تواند پردازش کند.
رشد خارق العاده ارزش کل قفل شده (TVL) در پروژه های مالی غیرمتمرکز را نمی توان نادیده گرفت.
افزایش 34 درصدی طی 30 روز گذشته مطابق با سود 38 درصدی ETH در ماه فوریه است. صرف نظر از هزینه های معامله، هنوز هم ارزش ایجاد شده توسط استخرهای خودکار بازار سازی و سازوکارهای سهام وجود دارد.
برای درک بهتر اینکه آیا سقوط اخیر منعکس کننده بالقوه محلی و جنبش متعاقب آن روند نزولی است، به اطلاعات بیشتری نیاز دارد. علاوه بر اقدام قیمت و تجزیه و تحلیل فنی، سرمایه گذاران باید معیارهای زنجیره ای مانند استفاده از شبکه را نیز که یک مکان عالی برای شروع، تجزیه و تحلیل معاملات و انتقال ارزش است بسنجند.
داده های Coin Metrics میانگین معاملات 14 روزه و نقل و انتقالات بیش از 9 میلیارد دلار در معاملات روزانه را نشان می دهد که 32٪ نسبت به ماه قبل افزایش داشته است. این افزایش چشمگیر در ارزش معامله و انتقال، قدرت سیگنال را نشان می دهد و نشان می دهد که قیمت اتر در سطح فعلی پایدار است.
اگرچه در مورد تأثیر کوتاه مدت قیمت برداشت ارز از سوی تحلیلگران اتفاق نظر وجود ندارد، اما اثر آن خنثی است یا صعودی. حرکت مخالف، جریانهای مداوم بزرگ ، تنها سناریوی نزولی است، زیرا نشان دهنده تمایل دارندگان به فروش است.
از 1 ژانویه تا 15 فوریه، تقریباً 600،000 ETH از مبادلات خارج شد. صرف نظر از اینکه نهنگ ها به کیف پول های سرد منتقل می شوند یا اتر را در اکوسیستم DeFi قرار می دهند، فروش این کوین ها در کوتاه مدت کمتر است.
با توجه به اینکه این حرکت در حالی اتفاق افتاده است که اتریوم به بالاترین قیمت 1870 دلار رسیده است، این شاخص اعتماد به نفس دارندگان را نشان می دهد.
برای نتیجه گیری، هم بر اساس معیارهای زنجیره ای و هم چشم انداز معاملات، سیگنالهای دلگرم کننده ای وجود دارد مبنی بر اینکه 2000 دلار قابل دسترسی است و افتهای تهاجمی خریداری می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا