اخبار ارز دیجیتال

با ادامه تجمع DeFi، اتریوم 10 درصد بیشتر می شود، ETH2 اینچ نزدیکتر می شود

اتریوم در 24 ساعت گذشته با تقریباً 10٪ افزایش، برای اولین بار از سال 2018 تا 520 دلار افزایش یافته است. ارز رمزپایه پیشرو در حال حاضر روزانه از بیت کوین پیشی می گیرد. اگرچه هنوز هم به صورت چند هفته ای از BTC کم تر است.
تحلیلگران فکر می کنند ارز رمزنگاری شده در هفته های آینده حتی بیشتر افزایش خواهد یافت. زیرا روند هنوز برای سکه برتر مثبت است.

Ethereum Surges Higher

تحلیلگران فکر می کنند که Ethereum در هفته های آینده با عبور از سطح مقاومت اصلی در بالای 400 دلار و ورود به 500 دلار، منفجر می شود. با مراجعه به نمودار، که نشان می دهد Ethereum بالاتر از سطح مقاومت طولانی مدت است، یک تحلیلگر اخیراً اظهار نظر کرد:
“بنابراین ، اگر همه چیز طبق $ ETH طبق برنامه پیش برود، هدف” واقعی “شما چیست؟ (به عنوان مثال، کجا می خواهید مدتهای اهرمی را طی یک یا دو هفته ببندید). من شخصاً سطح 570 دلار در هفته را می بینم، اگر یک حرکت واقعا قوی باشد، می توانم به یک دلار 600 دلاری فشار بیاورم. “

با اشاره به نمودار، Ethereum قرار است به سمت مقاومت های 600 دلار حرکت کند. 600 دلار جایی است که مقاومت هفتگی بعدی در نمودار ماکرو وجود دارد.
تحلیلگران دیگر فکر می کنند که اتریوم آزاد است که از سطح فعلی به 800 دلار برسد. اگرچه در این مرحله، باید دید آیا این انتظار همانطور که انتظار دارند انجام خواهد شد یا خیر.

به روز رسانی ETH2

انتظار می رود این ارتقا به طور چشمگیری زنجیره بلوک و پیاده سازی اقتصاد جدید توکن را اصلاح کند.
بنیانگذار Ethereum ، Vitalik Buterin اخیراً در مورد اقتصاد توکن ETH2 اظهار نظر کرد:

“طی دو سال وظیفه اصلی تثبیت آنچه را كه ساخته ایم خواهد داشت. تا آن زمان، مشارکت در Ethereum به طور اجتناب ناپذیری تا حدی پیش بینی است که نقشه راه خوبی است. پس از پایان این روند ارتقا، ما در واقع به مکانی می رسیم، که شبکه کارآمد و پایدار و قدرتمند است. ETH می تواند پایگاه مهم بخشهایی از اقتصاد جهانی باشد. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا