اخبار ارز دیجیتال

رشد قیمتی اتریوم تا 20هزار دلار با توجه به سابقه بیت کوین و قانون متکالف

قانون متکالف می گوید که میزان رشد یک شبکه را می توان از نظر ریاضی به عنوان مربع تعداد کاربران ترسیم کرد.
استفاده از اینترنت، فیس بوک و بیت کوین با استفاده از قانون متکالف، از جمله حرکت قیمت بیت کوین، می توانند نقشه برداری کنند.
با توجه به قانون متکالف، اتریوم نیز با توجه به شرایطی که بیت کوین داشت، تا 20 هزار دلار افزایش خواهد یافت. و احتمالا چند ارز دیگر نیز همراه آن باشند.

قانون Metcalf با اقتصاد شبکه سروکار دارد و به شما در توضیح چگونگی پشتیبانی یک سیستم توسط تعداد افراد موجود در سیستم کمک می کند. قانون متکالف می گوید که تأثیر یک شبکه ارتباط از راه دور متناسب با مربع تعداد کاربران سیستم است (n²).

مثالی در اینجا: اگر دو تلفن دارید می توانید یک اتصال داشته باشید و فقط یک اتصال. اما ، اگر پنج تلفن دارید، می توانید 10 اتصال داشته باشید. 12 تلفن می توانند 66 اتصال برقرار کنند.

به طور خلاصه توضیح این امر این است که رشد شبکه ها به دلیل تعداد اتصالات است. اتصالات بیشتر امکان رشد بیشتر را فراهم می کند و می توان با یک معادله ریاضی ساده نقشه برداری کرد.

در ابتدا، اثبات زیادی از قانون متکالف وجود نداشت. در حقیقت، 30 سال طول می کشد تا اثبات شود. این مدرک تجزیه و تحلیل استفاده از اینترنت و اتصال اینترنت بود. محققان توانستند با استفاده از n² تا حدی سودهای متناسب استفاده از اینترنت را نشان دهند. همچنین (n log n) برای اثبات اثبات قانون Metcalf در اقتصاد شبکه و چگونگی نگاشت ریاضیات رشد اینترنت در اروپا استفاده شد.

سپس، محققان همان اصول را در نرخ رشد فیس بوک (FB) اعمال کردند. اگر به فیس بوک فکر می کنید، این یک نمونه عالی از چگونگی اعتماد یک شرکت به کاربران، چگونگی استفاده بیشتر کاربران و در نهایت چگونگی همه گیر شدن در زندگی ما است.

وقتی درباره آن فکر می کنید ، اگر فیس بوک واقعاً مورد توجه افراد اولیه قرار نگیرد، چه می کنید؟ امروز کجاست؟ بدون این اتصال اولیه، فیس بوک هیچ وقت نمی توانست این قدر بین افراد گسترش یابد.

این اصول دقیقاً از نظر ریاضی در مورد بیت کوین اعمال شد. همان طور که مشخص شد، 70 درصد ارزش بیت کوین را می توان با مشاهده اندازه شبکه و تعداد افراد متصل به آن از طریق ریاضی، توضیح داد. میزان همزمانی 0.7 بسیار قوی است و همین امر ما را به سمت Ethereum باز می گرداند.

وقتی به اندازه شبکه اتریوم، تعداد اتصالات و مسیر قیمت نگاه می کنید ، قانون Metcalf یک بار دیگر با Ethereum در حال تکرار است. در حقیقت، Ethereum خیلی بیشتر از رشد اولیه Bitcoin است، اما ممکن است کاربردی از قانون Metcalf در رابطه با ارزهای رمزپایه به طور کلی باشد. هرچه افراد رمزنگاری ها را در زندگی خود ادغام کنند، ارز دیجیتال بیشتری نیز پذیرفته می شوند و رشد به طور کلی باعث افزایش فشار رمزنگاری ها می شود. حرکات Ethereum ممکن است به طور همزمان هم علت و هم نتیجه اقتصاد شبکه رمزنگاری باشد.

اگر Ethereum در واقع حرکات بیت کوین را تکرار کند، Ethereum به 20 هزار دلار می رسد.

اما، همه این ها تفکر ما را به یک معما تبدیل می کند. اگر اتریوم مانند آنچه در حال انجام است واقعاً بالاتر برود، آیا بیت کوین با آن ادامه نخواهد داد؟ اگر سطح پذیرش هر دو و تعداد افرادی که به دلیل حرکت قیمت و همچنین عناوین BTC درگیر می شوند وجود داشته باشد، آیا این روند BTC را بالاتر نمی برد؟

و اگر چنین است، چگونه می توانید میزان یک ارز را تعیین کنید.

بیت کوین به دلیل تعداد افراد در سیستم، ممکن است محدودیت هایی در میزان بالا رفتن آن داشته باشد.

اگر به اثبات این مورد نیاز دارید، فقط به نرخ رشد خود فیس بوک در کشورهای پیشرفته مانند آمریکای شمالی و اروپا نگاه کنید. نرخ رشد در مقایسه با اعداد اولیه فیس بوک همچنان متوسط ​​است. وقتی عمیقا به آن فکر می کنید کاملا منطقی است. تعداد محدودی از مردم در این کشورها زندگی می کنند.

من از نظر فلسفی به این موضوع فکر می کنم و تعجب می کنم که BTC چقدر می تواند فشار وارد کند. حرکات اخیر گیج کننده است و توضیح آن دشوار است.

با این حال این طور بنظر می رسد که اتریوم نیز بالاخره به 20 هزار دلار خواهد رسید ولی درباره بیت کوین الزاما نمی توان تصوری را فعلا برایش متصور شد.

سینا صفری

من هدف خودم را آموزش به دیگران قرار دادم و همیشه عاشق یادگیری و یاد دادن بودم و به عنوان هدف مهم زندگیم سایت ایران ریچ را با تیمی قدرتمند برای علاقمندان به ارزهای دیجیتال و بلاکچین طراحی کردیم. در ایران ریچ همراه با بهترین آموزش دهندگان اتفاقات قشنگی رو برای حوزه مالی هموطنان ایرانی ایجاد کرده‌ایم. + علاقمند به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال و فناوری‌های روز دنیا + مشاور ارشد فعالیت در حوزه رمز ارزها و فناوری دیفای + کارشناس متخصص در زمینه معاملات مالی و معاملات آتی در بزرگترین صرافی‌های کریپتوکارنسی + برگزار کننده ورکشاپ‌ها و همایش های مختلف درباره مبانی ارزهای دیجیتال و کسب درآمد دلاری از آن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا