اخبار ارز دیجیتال

پلتفرم تجارت اجتماعی eToro با درآمد 600 میلیون دلاری 2020 به پایان رسید

پلتفرم مبادله eToro یک سال رشد عالی را پشت سر می گذارد و معامله گران تازه کار به دنبال راه های جدیدی برای ورود به بازارهای مالی از جمله ارز رمزنگاری شده هستند.
شرکت کارگزاری آنلاین با درآمد ناخالص 600 میلیون دلاری 2020، با کل حجم معاملات 40٪ به 1.5 تریلیون دلار، پایان داد.
مدیر عامل شرکت Yoni Assia در توصیف شرکت خود به عنوان یک شرکت فناوری و کارگزار چند منظوره گفت:

“در چند سال گذشته رشد سریعی در میزان eToro مشاهده شده است که منعکس کننده گسترش جهانی ما و هم رشد عرضه محصولات ما و مشتریان است.”

eToro چندین سال است که یک پلت فرم تجارت اجتماعی موفق را اداره کرده است و به معامله گران تازه کار اجازه دسترسی به بازارهای فارکس، کالا و سهام را می دهد. در سال 2019، این پلتفرم با راه اندازی بورس رمزنگاری و هشت پول ثابت مارک دار به دارایی های دیجیتالی گسترش یافت.
معرفی خدمات دارایی دیجیتال تا حدودی مسئول رشد سریع eToro طی سال گذشته است. در اوایل این ماه، این صرافی به کاربران هشدار داد که ممکن است تجارت رمزنگاری به دلیل “تقاضای بی سابقه” محدود شود.
بیت کوین (BTC) به اوج شکسته های جدید در نزدیکی 42000 دلار و بازار گسترده ارز رمزنگاری شده برای اولین بار به یک تریلیون دلار رسید.
آسیا گفت که سال 2020 “سال بزرگی برای سهام” است، اما تاکنون 2021 “تحت سلطه عناوین رمزنگاری قرار گرفته است.” وی ادعا می کند حجم معاملات رمزنگاری در شرکت خود در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از 25 برابر شده است.
طبق گزارش CoinMarketCap ، eToroX ، پلت فرم دارایی های دیجیتال این شرکت، در روز سه شنبه 670 میلیون دلار تولید کرده است، که باعث می شود حجم آن در بین 20 مبادله بزرگ قرار گیرد.
به گفته Finance Magnates، ارزیابی بازار ثانویه eToro به بیش از 2.5 میلیارد دلار رسیده است ، از سال 2018 بیش از 3 برابر شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا