اخبار ارز دیجیتال

تبادل رمزنگاری Exmo دومین حمله در طی دو ماه را تجربه می کند

صرافی رمزنگاری Exmo مستقر در لندن روز دوشنبه با یک حمله توزیع شده انکار سرویس مواجه شد و باعث شد سرورهای این سیستم عامل از دسترس خارج شوند.
روز دوشنبه، توییتر Exmo گزارش داد كه هكرها با 75 میلیون دلار حجم تجارت در یك حمله توزیع شده انكار سرویس یا DDoS ، مبادله را هدف قرار داده اند. این حملات سایبری معمولاً با درخواستهای بیشمار از چندین سرور آلوده به ویروس، انجام می شوند.
لطفا توجه داشته باشید که وب سایت تبادل EXMO اکنون تحت حمله DDoS قرار دارد. سرورها به طور موقت در دسترس نیستند.
این حمله دو ماه پس از مبادله رمزنگاری گزارش شده است که هکرها 10.5 میلیون دلار بیت کوین (BTC) ، اتریوم(ETH) ، ایکس آر پی، بیت کوین کش (BCH) ، تتر(USDT) و زد کش (ZEC) به سرقت برده اند. بعداً مدیران اجرایی اظهار داشتند كه برخی از وجوه قابل بازیابی نیست زیرا مهاجمان یك میلیون دلار XRP و 2.8 میلیون دلار ZEC را از طریق Poloniex برداشت كرده بودند.
طبق داده های CoinMarketCap ، حجم کل Exmo در 24 ساعت گذشته 4.9٪ کاهش یافته است. این حادثه در دسامبر 2020 باعث شد که صرافی حدود 5٪ از کل دارایی خود را از دست بدهد ، هرچند گزارش شده است که فقط کیف پول های Exmo تحت تأثیر هک قرار گرفته اند.
ماریا استنکویچ ، مدیر ارشد توسعه تجارت Exmo ، به گزارشگران گفت که از دسامبر 2020 ، این صرافی اقدامات مختلفی را برای کاهش احتمال حمله در آینده انجام داده است. وی گفت که Exmo برداشت های ارز رمزنگاری شده را به بازوی حضانت تولیدکننده کیف پول سخت افزاری Ledger منتقل کرده و یک برنامه جایزه اشکال برای آزمایش مبادله از جمله راه حل های دیگر ایجاد کرده است.
از 10 ژانویه ، همه مبادلات رمزنگاری در انگلستان باید در اداره رفتار مالی کشور ثبت شوند، که تأیید می کند آنها با مقررات مبارزه با پولشویی مطابقت دارند. با این حال، تعدادی از شرکت هایی که درخواست های خود را ارسال کرده اند ، از جمله Exmo، ثبت نام موقت از FCA را دریافت کرده اند که به آنها اجازه می دهد تجارت خود را تا 9 ژوئیه ادامه دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا