اخبار ارز دیجیتال

نماینده سوتو به دنبال ایجاد دفتر برای “هماهنگ کردن” فدرال از فناوری بلاک چین است

دفتر اختصاصی بر “همه استقرارهای مرتبط با غیر دفاعی و فعالیتهای مربوط به فناوری بلاک چین در دولت فدرال” نظارت می کند.

لایحه جدیدی که روز پنجشنبه، H.R.9067 ثبت شد، به دنبال ایجاد دفتری است که برنامه های فدرال فناوری بلاک چین را “هماهنگ” کند.

با حمایت مالی نماینده درن سوتو، دموکرات، نماینده منطقه 9 فلوریدا، این لایحه “ایجاد یک دفتر در وزارت بازرگانی برای هماهنگی کلیه استقرارها و فعالیت های مربوط به غیر دفاعی مربوط به فناوری بلاک چین در دولت فدرال.”

از 31 دسامبر، این لایحه به کمیته انرژی و تجارت مجلس ارجاع شد.

در حالی که متن لایحه هنوز منتشر نشده است، حامی لایحه ممکن است نشانه هایی از انواع برنامه های فناوری بلاک چین را که چنین دفتری برای “هماهنگ کردن” آنها تلاش می کند، ارائه دهد.

ثابت شده است که سوتو در ماه های اخیر طرفدار فزاینده ای برای ارزهای رمزپایه – که او برای کمک های مالی مبارزات می پذیرد – و به طور کلی برای فناوری بلاکچین است.

به دنبال اخباری مبنی بر ثبت اختراع خدمات پستی ایالات متحده برای سیستم رأی گیری مبتنی بر بلاک چین، رئیس هیئت مدیره مجمع Blockchain در مصاحبه ای با Cointelegraph گفت که امیدوار است در آینده نزدیک مورد استفاده قرار گیرد.

وی گفت: “مطمئناً می توانم ببینم كه خیلی زود، طی چند دوره بعدی انتخابات، از آن استفاده می شود.”

علاوه بر این، در ماه سپتامبر سوتو اوج “نزدیک به دو سال تحت فشار قرار دادن” همکاران خود در کمیته انرژی و تجارت را اعلام کرد: قانون طبقه بندی دیجیتال، که منجر به مطالعه استفاده از فناوری بلاک چین در دولت می شود. ایجاد دفتر مطابق با H.R.9067 احتمالاً منجر به اتخاذ و اجرای سریعتر چنین فناوری هایی خواهد شد.

حمایت از ارز رمزنگاری شده Soto به ویژه از اواخر سال قوی بوده است. بومی فلوریدا همچنین در میان 9 عضو کنگره ای بود که خزانه داری را مجازات کرد زیرا بیش از دو هفته وقت برای نظر در مورد قانون جدید نظارت بر رمزنگاری مجاز داده است. این قانون منجر به فراخوانی در سراسر جامعه ارزهای رمزپایه شده است و برخی حدس می زنند که خزانه داری ممکن است به دلیل نقض رویه به دادخواست شکایت کند.

سینا صفری

من هدف خودم را آموزش به دیگران قرار دادم و همیشه عاشق یادگیری و یاد دادن بودم و به عنوان هدف مهم زندگیم سایت ایران ریچ را با تیمی قدرتمند برای علاقمندان به ارزهای دیجیتال و بلاکچین طراحی کردیم. در ایران ریچ همراه با بهترین آموزش دهندگان اتفاقات قشنگی رو برای حوزه مالی هموطنان ایرانی ایجاد کرده‌ایم. + علاقمند به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال و فناوری‌های روز دنیا + مشاور ارشد فعالیت در حوزه رمز ارزها و فناوری دیفای + کارشناس متخصص در زمینه معاملات مالی و معاملات آتی در بزرگترین صرافی‌های کریپتوکارنسی + برگزار کننده ورکشاپ‌ها و همایش های مختلف درباره مبانی ارزهای دیجیتال و کسب درآمد دلاری از آن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا