اخبار ارز دیجیتال

Kraken صدهزار دلار به Coin Center اهدا می کند

کراکن مبلغ 100000 دلار به Coin Center، یک گروه حمایت از ارزهای رمزپایه مستقر در واشنگتن اهدا کرد.
امروز در یک وبلاگ از مبادله رمزنگاری، کراکن گفت که بودجه ای را برای ارتقا کارCoin Center در آموزش دارایی های دیجیتال و پیشبرد حقوق کاربران رمزنگاری اهدا کرده است.”
پیت ریتزو، مدیر مسئول کراکن گفت: “در زمانی که کلی اطلاعات نادرست در مورد فناوری ارزهای رمزنگاری زیاد است، ما از همه رهبران صنعت می خواهیم که در تأمین اعتبار این کار اساسی با ما همراه شوند.”

Grayscale Investments هفته گذشته نیز 1 میلیون دلار به Coin Center کمک کرد و اظهار داشت که قصد دارد تا پایان ماه فوریه کمک های مالی را تا یک میلیون دلار افزایش دهد. مدیر دارایی دیجیتال در آن زمان گفت که از تلاش Coin Center در “اصلاح مسائل پیشنهادی قانونی” توسط شبکه اجرای جرایم مالی یا FinCEN پشتیبانی می کند.

ماه گذشته، قانونگذاران ایالات متحده قانون STABLE را به کنگره ارائه دادند، لایحه ای که می تواند به طور موثر به مقررات پولی در مورد همه پولهای پایدار موثر باشد. بعداً FinCEN پیشنهادی را برای محدود کردن مشاغل خدمات پولی، از جمله مبادلات رمزنگاری ثبت شده در ایالات متحده، منتشر کرد. هر دو حرکت مورد انتقاد بسیاری از افراد در انجمن رمزنگاری قرار گرفته است.
یک مرکز تحقیقاتی و حمایتی متمرکز بر پیشبرد مسائل مربوط به سیاست عمومی پیرامون رمزنگاری و بلاکچین، می گوید که مأموریت Coin Center “ارتقا یک فضای نظارتی است که آزادی نوآوری را با استفاده از فناوری های بلاکچین مجاز حفاظت کند”.
Neeraj Agrawal، مدیر ارتباطات Coin Center، هفته گذشته به خبرنگاران گفت که این گروه قصد دارد در سال 2021 بر روی پیشبرد حریم خصوصی مالی و “سیاست مالیاتی منطقی تر” تمرکز کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا