اخبار ارز دیجیتال

نماینده سابق انگلیس می گوید بانک های مرکزی باید بیت کوین را ممنوع کنند

نیک بولز، نماینده سابق مجلس در گرانتام و استمفورد از سال 2010 تا 2019 ، روز سه شنبه در توییتر خود از بیت کوین که مورد تأثیر منفی محیطی قرار می گیرد انتقاد می کند.
وی پستی از خبرنگار بی بی سی روری سلان جونز را دوباره منتشر کرد که نشان می دهد بیت کوین در مصرف انرژی سالانه از آرژانتین پیشی گرفته است. داده ها توسط دانشگاه کمبریج جمع آوری شده و در شاخص مصرف برق بیت کوین کمبریج ارائه شده است.
بولس اظهار نظر کرد:

“بانک های مرکزی باید تجارت آن را ممنوع کرده و هر کسی را که دارای بیت کوین است و می خواهد از آن در هر معامله ای استفاده کند ، مجبور به مبادله آن با ارز دیگری کند که چنین اثر جانبی مخربی ندارد.”
وی افزود: “ارزهای سایبری دیگری نیز وجود دارند كه در دنیای واقعی هیچ آسیبی نمی رسانند” ، وی احتمالاً با اشاره به شبکه های اثبات سهام مهمتر با محیط زیست گفت:
افزایش مصرف انرژی بیت کوین بحث داخلی در صنعت رمزنگاری را در مورد چگونگی جبران اثرات اکولوژیکی استخراج آغاز کرده است. برآورد می شود که ارز دیجیتال گل سرسبد در حال حاضر 77.9 TWh در سال مصرف کند، گزارش شده که انتشار گازهای گلخانه ای سالانه از استخراج به سطوح قابل مقایسه با کل نیوزلند رسیده است.
به نظر نمی رسد که بولس به غیر از توییت اخیر خود، درباره بیت کوین اظهارنظر زیادی داشته باشد. در حال حاضر ، هیچ مقررات سختگیرانه ای در مورد بیت کوین در انگلیس وجود ندارد، اگرچه برای اکثر اهداف معمولاً به عنوان ارز خارجی رفتار می شود.
یک قانونگذار بریتانیا که به دلیل Brexit از حزب محافظه کار در سال 2019 خارج شد ، معتقد است که دولت ها باید استفاده از بیت کوین (BTC) را ممنوع کنند ، شواهد دیگری ارائه می دهد که این ارز دیجیتال هنوز سهم منفی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا