اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر سابق ریسک دلیل فروش بیت کوین خود را توضیح می دهد

در روزهای اخیر بیت کوین توجه بسیاری از رسانه ها را به خود جلب کرده است، همزمان با پیامدهای نهادی خرید اخیر 1.5 میلیارد دلاری تسلا افزایش قیمت آن به تقریباً 50 هزار دلار رسید. نسیم نیکلاس طالب، که قبلاً به عنوان تحلیلگر ریسک و معامله گر کوین ها کار می کرد، به بیت کوین (BTC) کمتر خوش بینانه نگاه می کند.طبق گزارش BNN بلومبرگ، طالب روز جمعه در توئیتی گفت: “من از شر BTC خود خلاص شده ام.” “چرا؟ تصور نمی شود که ارزی در این حد که با آن خرید و فروش می کنید بی ثبات تر باشد. “
“شما نمی توانید کالاها را در BTC قیمت گذاری کنید. از این نظر، این یک شکست محسوب می شود(حداقل در حال حاضر).
منطق طالب از بیت کوین به عنوان یک ارز و نه ذخیره ارزش استفاده می کند – اگرچه مورد اخیر حداقل به گفته چندین بازیگر صنعت رمزنگار ، در دارایی های دیجیتال به طرقی دوباره تعریف شده است. برخی از افراد مانند Roger Ver ، طرفدار بیت کوین کش (BCH) ، استدلال می کنند که هدف BTC به عنوان یک روش پرداخت است. Ver اغلب اظهار می دارد که چارچوب فعلی بیت کوین چنین نقشی معامله ای را مجاز نمی داند، و برخی از نگرانی های طالب را تکرار می کند.
پیتر شیف، مدافع طلا و مفسر مالی نیز اغلب علیه بیت کوین صحبت می کند.
مایکل سایلور، مدیرعامل MicroStrategy ، یکی از بزرگترین طرفداران بیت کوین، بیت کوین را به عنوان روشی برای حفظ ارزش می داند در حالی که ارزش دارایی ها و ارزهای دیگر کم می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا