اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Fortnite می گوید فناوری NFT به دنبال محبوب شدن است

تیم سویین، بیانگذار Gears of War، Hitman و Fortnite امروز در توییتی گفته است: که فناوری (NFT) و فناوری “metaverse” ممکن است جهش زیادی در دنیای دیجیتال ایجاد کنند، اما با توجه به خرابکاری های معاملاتی و هزینه ی بسیاری از رمزنگاری ها، رویای یک جهان دیجیتال و پایدار بسیار دور است.
سوینی همچنین نظرات خود را در پاسخ به وبلاگی باعنوان “Into The Void: Where Crypto Me Metaverse Meters” بیان کرد. او به این مسئله اشاره کرده است که وجود بلاکچین تحولی عظیم در دنیای دیجیتال به عنوان یک دوره جدید انسانی وجود آورده است.
او همچنین در وبلاگ خود از فناوری بلاکچین و NFT به عنوان یک مسیر منطقی تمجید کرد، اما خاطر نشان شد پیشرفت ها، یکروزه اتفاق نمی افتند و ممکن است زمان بر باشند پس سرمایه گذاران باید نسبت به پول خود آگاهانه عمل کنند.
کیکس در بیانیه ای گفت: “شناخت پتانسیل این فناوری ها، که بدون شک پیشگام اصلی تغییر در صنعت بازی و حتی فراتر از آن است ،” بسیار هیجان انگیز است. تقریباً همه چیزهای موجود در حال حاضر هنوز آماده نیستند تا با مصرف کنندگان اصلی مواجه شوند. زیرا فقط مقیاس پذیری تنها مانع نیست، و اصطکاک های عمده UX نیز وجود دارد. “
ممکن است در حال حاضر عمدتا فقط حدس و گمان باشد، اما برای کسانی که مایل به مشارکت هستند زمان بسیار هیجان انگیزی است.

گمانه زنی ها

سوینی تنها کارآفرین مشهوری نیست که در هفته های اخیر جای پای خود را در NFT محکم کرده است. روز دوشنبه مارک کوبان 10 نسخه انیمیشن محدود از NFT را منتشر کرد که همه آن ها در عرض چند ساعت فروخته شد. دو کیف پول مرتبط با کوبان را که حاوی ده ها ارز رمزپایه کوچک بود، و همچنین دارایی های قابل توجهی در پروژه های DeFi مانند Aave و Sushiswap را شناسایی کرد همه اینها به گفته قبلی کوبان اعتماد داشتند که وی دوست دارد تا “این موارد را امتحان کند.”
اندکی پس از افت آن ها، با این وجود، کوبان در مصاحبه تلویزیونی گفت که قیمت های NFT به دلیل نرخ بهره پایین، “تورم” دار خواهند شد.
کوبان و سویینی دلیل خوبی برای زیر سوال بردن ارزیابی ها دارند. آخر هفته گذشته یک CryptoPunk کمیاب به قیمت 605 ETH در زمان فروش بیش از 750،000 دلار فروخته شد و اخبار شبانه از مجموعه داران برجسته نقل شد.
با این حال، همانطور که معمولاً بدون توجه به اینکه حبابی وجود دارد یا خیر، توسعه رمزنگاری اتفاق می افتد، و همچنین با سرعت بالا انجام می شود، فعالیت و رشد بلاکچین ممکن است نزدیکتر از آن باشد که حتی این بنیان گذاران و سرمایه گذاران فکر می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا