اخبار ارز دیجیتال

شرکت Grayscale گزارش کرده است که سهام عظیم XRP و XLM خود را تخلیه می کند

مدیر این شرکت دارایی های خود از این دو رمز ارز را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

گفته می شود شرکت سرمایه گذاری Grayscale، بزرگترین مدیر دارایی های دیجیتال جهان، بخش قابل توجهی از دارایی های XRP و XLM خود را تخلیه کرده است.

اطلاعات حاصل از Bybt، یک پلتفرم معاملات آتی ارزهای رمزنگاری شده، نشان می دهد که دارایی های XRP شرکت Grayscale در 29 دسامبر با بیش از 9.18 میلیون کاهش، مجموع موقعیت خود را به 26.45 میلیون XRP، به ارزش 5.77 میلیون دلار در زمان مطبوعات، رسانده است.

در همان روز ، گزارش شد که Grayscale بیش از 9.74 میلیون Stellar Lumens یا XLM را تصفیه کرده و مجموع دارایی های خود را به 9.19 میلیون XLM یا 1.27 میلیون دلار با قیمت های امروز رسانده است.

دارایی های شرکت Grayscale تحت مدیریت در حال حاضر 19.26 میلیارد دلار می باشد که بیت کوین 87 درصد از کل این دارایی ها را تشکیل می دهد

فروش آشکار XRP از Grayscale یک هفته پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یا SEC، علیه آزمایشگاه های Ripple صورت گرفت. این خبر موجی از حذف شدن این ارز از صرافی های عمده، از جمله Coinbase و Bittrex را در پی داشت، و قیمت ریپل 60٪ افت کرد.

تعهدات ریپل

Ripple متعهد شده است كه در برابر اتهامات SEC مقابله خواهد كرد و از فعالان بازار خواسته است تا زماني كه ماجرا ثابت شده نیست، در مورد وضعيت امنيتي XRP به هيچ نتيجه اي نرسند.

با همه نظارت های پیرامون Ripple، درک اینکه چرا Grayscale ممکن است از این ارز رمزپایه فاصله گرفته باشد دشوار نیست. با این حال کاملاً مشخص نیست که چرا مدیر این شرکت در همان زمان میزان قرار گرفتن در معرض XLM را کاهش داده است.

Stellar توسط Jed McCaleb، توسعه دهنده نرم افزار که قبل از ترک پروژه در سال 2014، در تیم موسس Ripple عضو بود، بنیانگذاری شد. از 9 دسامبر، کیف پول XRP عمومی McCaleb بیش از 251 میلیون XRP را در اختیار داشت. گزارش شده است که او از اوایل سال 2016 صدها میلیون دلار XRP فروخته است.

سهند سیاح

شناخت بازار های مالی مختلف، شما را با بُعد جذابی از دنیای کسب درآمد آشنا خواهد کرد. صرافی ها و بازار های مالی مختلف می تواند ساعت ها از وقت شما را به بهترین شکل ممکن پر کند. من به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ ایران ریچ، آماده آموزش تک تک این مبانی لذت بخش به شما کاربران عزیز می باشم. + کارشناس بازار های مالی + مسلط بر تمامی بخش‌های صرافی‌های مختلف در زمینه ارزهای دیجیتال + مشاور در زمینه کسب درآمد دلاری در بخش‌های مختلف بازارهای مالی + مسلط به تحلیل بازارها به دو زبان انگلیسی و فارسی + مشاور در زمینه مدیریت سرمایه و سرمایه‌گذاری امن دیجیتالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا