اخبار ارز دیجیتال

Guggenheim می گوید تقاضای نهادی برای نگه داشتن BTC بالاتر از 30000 دلار نیست

Guggenheim’s Scott Minerd چشم انداز تیره و تار دیگری برای بیت کوین ارائه کرده است مبنی بر اینکه تقاضای نهادی کافی برای نگه داشتن دارایی بیش از 30،000 دلار وجود ندارد.
مدیر ارشد سرمایه گذاری شرکت خدمات مالی به تلویزیون بلومبرگ گفت که پایه سرمایه گذاران نهادی آنقدر بزرگ نیست که بتواند قیمت های فعلی را حفظ کند.

“در حال حاضر ، واقعیت تقاضای نهادی که می تواند از قیمت 35000 دلار آمریکا یا حتی 30،000 دلار آمریکا پشتیبانی کند، وجود ندارد. من فکر نمی کنم پایه سرمایه گذاران در حال حاضر به اندازه کافی بزرگ و عمیق باشد تا بتواند از این نوع ارزیابی پشتیبانی کند. “
مینرد افزود که بیت کوین در طولانی مدت هنوز یک دارایی مناسب است. از زمان بالاترین رقم 42،000 دلار در 8 ژانویه ، بیت کوین 27٪ را به قیمت فعلی حدود 30،600 $ اصلاح کرده است. سه اوج پایین تر برجسته در نمودار نشان می دهد که روند نزولی در حال تقویت است.
مدیر اجرایی گوگنهایم همچنین فکر می کند که این فشار رو به پایین باید کارهای بیشتری انجام شود و افزود که “دیدن چنین فشارهایی غیرمعمول نیست”:

“اکنون که ما این همه سرمایه گذار کوچک در بازار داریم و آنها این نوع تجارت شتاب را مشاهده می کنند، پس فرصت کسب درآمد را هم می بینند”

در تاریخ 20 ژانویه، مینرد به CNBC گفت که انتظار دارد قیمت ها به طور کامل به 20 هزار دلار برگردند. اگر این سناریو اجرا شود، تصحیح بیش از 50٪ است و این چندین بار در دوره های قبلی بازار اتفاق افتاده است. آخرین باری که BTC بیش از نصف کاهش یافت مارس 2020 بود که فقط در عرض سه هفته از بیش از 10،000 دلار به زیر 5000 دلار کاهش یافت.
گوگنهایم موضع خود را در مورد چشم انداز طولانی مدت بیت کوین تغییر نداده است، با این حال، مینرد در ماه دسامبر اظهار داشت که کارهای اساسی این شرکت نشان داده است که ارزش بیت کوین حدود 400000 دلار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا