اخبار ارز دیجیتال

نهنگ های چین لینک Chainlink چگونه قیمت این رمز ارز را افزایش می دهند؟

با نزدیک شدن به پایان سال 2020، Chainlink یکی از بهترین بازیگران بازار بود. در واقع ، به نظر می رسد که حرکت صعودی آن در نمودارهای قیمت تا سال 2021 نیز ادامه داشته باشد، تنها در 7 روز گذشته LINK با بیش از 18 درصد افزایش در نمودارها. با قیمت معاملات بیش از 18 دلار در زمان فشار، طبیعی است که این سوال وجود دارد که آیا این حرکت صعودی می تواند به LINK کمک کند تا ATH جدیدی را در نمودارها ثبت کند.

بیت کوین به لطف توانایی خود در عبور از ATH های مستقر شده در گذشته تقریباً هر هفته دیگر، بر چرخه اخبار 2021 تسلط یافته است. طی چند هفته گذشته چنین حرکتی در اقدام قیمت LINK نیز وجود داشت، یک چرخش شدید از وضعیتی که در اواسط سال 2020 پیدا کرد.

LINK پس از آنکه در 17 آگوست به بالاترین میزان خود در 20.7 دلار دست یافت، نتوانست آن موقعیت را حفظ کند. در ماه آینده (یعنی سپتامبر 2020)، LINK بیش از 65 درصد ارزش خود را نسبت به ATH خود از دست داد. رمزنگاری از آن زمان شروع به بازیابی کرده است. با توجه به این واقعیت که طی چند روز گذشته، قیمت LINK هیچ تصحیحی در نمودارها مشاهده نکرده است و توانسته است یک روند صعودی ثابت را حفظ کند، احتمال اینکه LINK یک ATH جدید را لمس کند، فقط قوی تر است.

نگاهی به داده های منتشر شده توسط Santiment باعث تقویت بیشتر خوش بینی می شود. طبق داده های ارائه شده – Holders Distribution for Chainlink نشان می دهد که کوین از پشتیانی قوی از آدرس های نهنگ های بزرگ برخوردار است. اشخاصی که بیش از 100 هزار LINK دارند کوین خود را نمی فروشند و کیف های خود را نگهداری می کنند. با نگاهی به آدرس های میان ردیف با 100-100k LINK Santiment تأکید کرد که این اطلاعات جمعیتی نیز رشد چشم گیری داشته است. این، تا حدود زیادی، نشان می دهد که LINK به دلیل فروش ناگهانی در بازار بزرگ، واقعاً مستعد افت قیمت ناگهانی نیست.

این کوین می تواند سطح مقاومت بین سطوح اصلی 18 تا 19 دلار را بشکند، که این مورد می تواند یک مزیت بزرگ باشد. همان طور که انتظار می رفت، بسیاری از آلت کوین های بازار تمایل دارند که به دلیل همبستگی زیاد با بیت کوین هماهنگ شوند.

از نظر LINK، در موارد مختلف نیز چنین بوده است. با این حال، اگر بخواهیم نگاهی به تصویر بزرگ تر بیندازیم، قیمت Chainlink در طی سال گذشته با BTC همبستگی کمتری داشته است. در واقع، طبق داده های ارائه شده توسط CoinMetrics، همبستگی BTC-LINK از بالاترین سطح 0.70 در مه 2020 به 0.50 ، در زمان فشار ، کاهش یافت.

Chainlink به غیر از یک رقابت صعودی در جدول، در گذشته اخیر نیز چند پیشرفت جالب داشته است. دیروز اعلام شد که Paxos با Chainlink همکاری می کند و PAX و PAXG اکنون در شبکه سخنرانی Chainlink در دسترس هستند. به دنبال این اعلامیه، قیمت کوین افزایش بیش از 13 درصدی را طی 24 ساعت نشان داد.

با توجه به این واقعیت که LINK موفق شده است قیمت خود را برای اکثریت سال 2021 نزدیک به سطح 18 دلار حفظ کند، و با توجه به روند پایدار تحولاتی که برای LINK در جریان است، ATH جدید بالای 20 دلار به نظر می رسد کاملاً زمان بر است. .

سینا صفری

من هدف خودم را آموزش به دیگران قرار دادم و همیشه عاشق یادگیری و یاد دادن بودم و به عنوان هدف مهم زندگیم سایت ایران ریچ را با تیمی قدرتمند برای علاقمندان به ارزهای دیجیتال و بلاکچین طراحی کردیم. در ایران ریچ همراه با بهترین آموزش دهندگان اتفاقات قشنگی رو برای حوزه مالی هموطنان ایرانی ایجاد کرده‌ایم. + علاقمند به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال و فناوری‌های روز دنیا + مشاور ارشد فعالیت در حوزه رمز ارزها و فناوری دیفای + کارشناس متخصص در زمینه معاملات مالی و معاملات آتی در بزرگترین صرافی‌های کریپتوکارنسی + برگزار کننده ورکشاپ‌ها و همایش های مختلف درباره مبانی ارزهای دیجیتال و کسب درآمد دلاری از آن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا