اخبار ارز دیجیتال

«خرید سازمانی پایدار» Bitcoin را بالای 50 هزار دلار نگه می دارد

در گزارشی که با Cointelegraph به اشتراک گذاشته شده است، پلت فرم معاملات رمزگذاری نهادی CrossTower ادعا می کند که سرمایه گذاران بزرگ اجازه نمی دهند بیت کوین (BTC) به زیر 50،000 دلار سقوط کند.
بر اساس این گزارش، آدرس های دارای بیش از 1000 BTC در ژانویه با افزایش قابل توجهی به بالاترین سطح رسیده است.
CrossTower همراه با تحولات مثبت کسب و کار در صنعت، مانند تصمیم Mastercard برای ادغام ارزهای رمزنگاری شده خاص و سرویس های جدید نگهداری BNY Mellon که به تازگی راه اندازی شده است، معتقد است که این چشم انداز همچنان برای بازارهای دارایی دیجیتال صعودی است. این شرکت همچنین رشد خزانه داری بیت کوین، مانند خرید 1.5 میلیارد دلاری تسلا برای BTC را به عنوان تقویت پرونده صعودی توصیف کرد.
مارتین گاسپار ، تحلیلگر تحقیق در CrossTower ، به گزارشگران گفت:
“از نظر ما، بسیاری از سرمایه گذاران نهادی با توجه به درک آنها از بیت کوین به عنوان طلای دیجیتال، با ذهنیت خرید و نگهداری وارد می شوند. داده های موجود نشان می دهد که این سرمایه گذاران، به طور سنتی به عنوان پول هوشمند ، ضعف قیمت ژانویه را به عنوان یک فرصتی برای دستیابی به BTC یا ورود به فضایی که از دیدگاه صعودی ما درباره BTC پشتیبانی می کند. “
CrossTower همچنین به کاهش شدید بیت کوین در صرافی های متمرکز در میان رکورد دارایی و حجم ثبات Bitcoin اشاره کرد و این روند را به عنوان ارائه حرکت صعودی بیشتر به بازار توصیف کرد.
قیمت BTC روز دوشنبه به طور خلاصه به زیر 50،000 دلار کاهش یافت اما از آن زمان دوباره ارزش خود را به بالای 53،000 دلار رساند. با وجود اصلاح ناگهانی، بیت کوین طی هفته گذشته بیش از 12 درصد افزایش یافته است. طبق اطلاعات CoinMarketCap ، از پارسال، قیمت BTC تقریبا 85 درصد افزایش یافته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا