اخبار ارز دیجیتال

“موسسات مالی از بیت کوین در برابر حمله بیش از حد دولت محافظت می کنند” اریک وورهیس

از نظر Voorhees، افزایش واقعی علاقه موسسات در اوج بازار صعودی بعدی رخ خواهد داد.

به گفته اریک وورهیس، مدیر عامل و بنیان گذار ShapeShift.io، سرمایه گذاران اصلی نقش مهمی در تأمین آینده ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) خواهند داشت.

Voorhees در یک میزگرد در LaBitConf امسال گفت که منحنی پذیرش بیت کوین طی پنج تا ده سال آینده رشد چشمگیری خواهد کرد. در آن زمان، Voorhees تخمین زد که نیمی از جهان ممکن است در معرض BTC قرار گیرد. او معتقد است که جنبش عمومی احتمالا دیرتر اتفاق می افتد، اما این جنبش در حال تبدیل شدن بیت کوین به استاندارد جهانی پول است.

Voorhees گفت که اگر بیت کوین در درجه اول توسط سرمایه گذاران خرد استفاده شود، دولت انگیزه بیشتری برای سانسور دارد. با برخورداری از سرمایه داران بزرگ، ممکن است یک “سنگر” طبیعی در برابر نفوذ بیش از حد دولت وجود داشته باشد.

در مورد بیت کوین، Voorhees اعتقاد خود را مبنی بر اینکه “هرچه مخلوط و تنوع دارندگان بیشتر باشد، بهتر”، قبل از ادامه “دموکراتیزه کردن کنترل پول، ذات بیت کوین است” اشاره کرد.

اگرچه Vourhees می گوید ما هنوز در مراحل اولیه پذیرش سرمایه داران بالقوه هستیم، سال 2020 از نظر پذیرش ارتدوکس یک سال روان مناسب برای دارایی دیجیتال بوده است. سرمایه گذاران بزرگی مانند Paul Tudor Jones و Stanley Druckenmiller سهام خود را در بیت کوین تأیید کرده اند، در حالی که Paypal و Cash App بیشتر BTC تازه استخراج شده را خریداری می کنند.

در همین حال، مدیر دارایی های دیجیتال Grayscale در میان ورودی های ثبت شده به صندوق های سرمایه گذاری خود، به جمع آوری Bitcoin و Ethereum ادامه می دهد.

بیت کوین با کمبود عرضه روبرو است که تقریباً در آخرین مرحله اتفاق می افتد. با توجه به محدودیت منابع در حدود 900 BTC در روز، به نظر می رسد که تأثیر مثبتی بر افزایش قیمت دارد.

از نظر Voorhees، افزایش واقعی علاقه موسسات در اوج بازار صعودی بعدی رخ خواهد داد.

به گفته Voorhees، قیمت های بالاتر برای موسسات اصلی مهم نیست، بسیاری از آن ها منتظر بیت کوین هستند تا “بتواند نقدینگی خود را جبران کند”.

سینا صفری

من هدف خودم را آموزش به دیگران قرار دادم و همیشه عاشق یادگیری و یاد دادن بودم و به عنوان هدف مهم زندگیم سایت ایران ریچ را با تیمی قدرتمند برای علاقمندان به ارزهای دیجیتال و بلاکچین طراحی کردیم. در ایران ریچ همراه با بهترین آموزش دهندگان اتفاقات قشنگی رو برای حوزه مالی هموطنان ایرانی ایجاد کرده‌ایم. + علاقمند به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال و فناوری‌های روز دنیا + مشاور ارشد فعالیت در حوزه رمز ارزها و فناوری دیفای + کارشناس متخصص در زمینه معاملات مالی و معاملات آتی در بزرگترین صرافی‌های کریپتوکارنسی + برگزار کننده ورکشاپ‌ها و همایش های مختلف درباره مبانی ارزهای دیجیتال و کسب درآمد دلاری از آن

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا