اخبار ارز دیجیتال

جک دورسی علاوه بر کمک 2 میلیون دلاری Grayscale، مبلغ 1 میلیون دلار به کوین سنتر متعهد می شود

سال 2021 در حال شکل گیری است تا سال سخاوتمندانه ای برای اهدای ارزهای رمزپایه باشد. روز چهارشنبه، کوین سنتر، منتخب ارز رمزنگاری شده در واشنگتن دی سی اعلام کرد که میلیون ها بودجه اضافی از نام های مطرح صنعت رمزنگاری جمع آوری کرده است.
جری بریتو، مدیر اجرایی کوین سنتر، در توئیتر خود اعلام کرد که سازمان وی کمک های کافی دریافت کرده است و مبلغ 1 میلیون دلار کمک همسان از Grayscale Investments ، بزرگترین مدیر صندوق رمزنگاری جهان را دریافت کند.
کمتر از سه هفته پیش، Grayscale اعلام کرد که یک میلیون دلار به گروه طرفداری کمک کرده و یک میلیون دلار دیگر به عنوان مشارکت خود وعده داده است. چند روز بعد، صرافی ارز دیجیتال کراکن اعلام کرد که مبلغ 100000 دلار به کوین سنتر متعهد شده است.
هنگامی که بریتو تأیید کرد که جک دورسی، مدیرعامل توییتر، 1 میلیون دلار به این گروه ، اهدا کرد، شاید مهمترین خبر توییتر بوده باشد.
دورسی همچنین در پشت میدان است که برنامه پرداخت موبایلی آن به کاربران امکان خرید و فروش بیت کوین را می دهد. اسکوئر همچنین دارای 4709 واحد ارز مجازی خود یکی از بزرگترین دارندگان شرکت های BTC است. این ارزش امروز تقریباً 210 میلیون دلار است.
به گفته Neeraj Agrawal، مدیر ارتباطات سازمان، فعالیت های پشتیبانی کوین سنتر به طور فزاینده ای بر پیشبرد حریم خصوصی مالی و “سیاست مالیاتی معقول” متمرکز است.
جامعه رمزنگاری به دلیل سخاوتمندی خود مشهور است، به ویژه در پی بازار گاوی (صعودی) 2017 که میلیون ها نفر در سراسر جهان سرمایه خود را در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری کردند. شرکت هایی مانند The Giving Block پذیرش کمک های مالی ارز دیجیتال را برای سازمان ها آسان می کنند.
Giving Block اخیراً سه آگهی استخدام در وب سایت خود منتشر کرده است که نشان دهنده رشد صنعت اهدا رمزنگاری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا