اخبار ارز دیجیتال

جد مك كالب بنیانگذار ریپل در سال 2020 چهارصد میلیون دلار XRP فروخت

به نظر می رسد جد مك كالب، بنیانگذار ریپل، با فروش بیش از 400 میلیون دلار XRP در 12 ماه گذشته، از موفقیت های زیادی در سال 2020 کسب کرده است.

بر اساس گزارش به روز شده از یک منبع موثق خبری، جد مک کالب مبلغ 411 میلیون دلار XRP را در سال 2020 نقد کردند.

مک کالب 1.2 میلیارد XRP را در طول سال با متوسط ​​قیمت 0.34 دلار فروخت. نزدیک به نیم میلیارد دلار جمع شده و گزارش شده است که این مبلغ نشان دهنده 27٪ از سهام جد مک کالب می باشد که در آزمایشگاه های ریپل نگهداری می شود و نشان دهنده تسریع در فروش وی تا به امروز است. او طی پنج سال بین 2014 تا 2019 تقریباً یک میلیارد XRP فروخت.

طبق تخمین های رسانه Whale Alert، ارزش ترکیبی دارایی های XRP فعلی و انحلال یافته مک کالب تقریباً 1.2 میلیارد دلار است که او را در لیست ثروتمند های دنیای ارزهای دیجیتالی قرار می دهد.

فروش به موقع مک کالب

به نظر می رسد مک کالب فروش خود را نیز به موقع انجام داده است، به طوری که ریپل در حال حاضر با پرونده های حقوقی SEC و سرمایه گذاران عمده ای که در دوره بودجه 200 میلیون دلاری شرکت C در سال 2019 شرکت کرده بودند، روبرو است.

مک کالب هنگام بحث ترک آزمایشگاه ریپل در سال 2014 به طور بحث برانگیزی پاداشی به ارزش 9.5 میلیارد XRP از بنیانگذاران دریافت کرد. در همان سال، مک کالب توافق نامه ای با آزمایشگاه های Ripple امضا کرد که میزان XRP را که می تواند هر هفته بفروشد محدود می کند تا از فشار منفی بازار بر روی آن جلوگیری کند.

اتمام توافق مک کالب با آزمایشگاه ریپل

مک کالب علیرغم دریافت انتقادات گسترده، بارها سعی کرده است تا به سرمایه گذاران اطمینان دهد که فروش وی تاثیری در قیمت XRP نداشته است. توافق مک کالب با آزمایشگاه های ریپل در سال 2023 به پایان می رسد.

در تاریخ 1 ژانویه سال 2020، مک کالب 477.7 میلیون XRP از حساب خود در آزمایشگاه Ripple دریافت کرد. کیف پول همراه وی هنوز 652.1 میلیون XRP را در خود جای داده است که این مقدار ریپل ارزش تقریبی 147 میلیون دلار با قیمت های فعلی دارد.

در گزارش اصلی درباره فروش ارز ریپل توسط مک کالب در ماه فوریه، Whale Alert در مورد خطرات احتمالی مرتبط با یک نهاد واحد که دارای چنین تأثیر اقتصادی قابل توجهی بر این پروژه است، هشدار داد:

“اینکه شما فکر کنید آینده بلاکچین هایی مانند ریپل روشن است یا خیر، نباید قدرت اقتصادی و پیامدهای نهنگ هایی مانند جد مک کالب را نادیده گرفت”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا