اخبار ارز دیجیتال

کاربران Kraken تقاضای بازپرداخت دارند

کاربران کراکن پس از سقوط شدید در صرافی و در نتیجه انحلال معاملات اهرمی در بازارهای رمزنگاری در 22 فوریه، خواهان جبران خسارت هستند.
22 فوریه شاهد بزرگترین شمع روزانه در تاریخ بیت کوین و اتریوم با ارزش خطی بودیم که BTC در حدود 9،500 دلار از 57،500 دلار افت کرد، در حالی که ETH در بازه 24 ساعته Coinbase با 400 دلار از 1،940 دلار کاهش یافت.
با این حال، به نظر می رسد ترکیبی از حمایت خرید و انحلال های ناگهانی منجر به ضررهای شدید Kraken شد. (کاهش BTC 22٪ به کمتر از 45،000 $ و کاهش 64٪ ETH.)
واکنش عمومی در مورد Krakensupport بسیاری از معامله گران را سرخورده کرده است. برخی از معامله گران حتی تهدید می کنند که علیه صرافی اقدام قانونی انجام می دهند، یکی از کاربران که ادعا می کند بیشترین پس انداز زندگی خود را در میان این سقوط از دست داده است:

“من بیشتر پس اندازهای زندگی ام را از دست دادم و پاسخی دریافت نکردم. من فکر می کنم آنها بازپرداخت می کنند یا اینکه تمام مشتریان خود را از دست می دهند. اما در صورت عدم استرداد، با بسیاری از مدارک (تصاویر) به دادخواست خواهم پیوست. “
با این حال ، به نظر می رسد که عواقب ناشی از آن برای برخی دیگر فراتر از ضرر و بدهی بوده است ، زیرا کاربر دیگری ادعا می کند که تعادل آنها نشان می دهد که در نتیجه این خرابی، اکنون به کراکن بدهکار هستند.

“به نوعی اکنون 120 دلار به آنها بدهکارم. چگونه یک حساب منفی می شود؟ من مقدار زیادی حاشیه داشتم تا تمام افت های دیگر سیستم عامل را پوشش دهم، اما چه کسی می تواند 90 درصد کاهش ساختگی را پوشش دهد؟ ”
علیرغم درخواست جبران خسارات ناشی از خرابی کاربران Kraken، تفسیر شبکه های اجتماعی نشان می دهد که ضرر و زیان آنها پس نمی دهد.
برای محافظت در برابر تصفیه های عمده فروشی در صورت بروز ناگهانی و محلی فلش کرش ، بسیاری از سیستم عامل های مشتقات رمزنگاری مدت زیادی است که از قیمت شاخص برای تعیین تماس های حاشیه ای استفاده می کنند.
در حالی که سیستم عامل های دیگر به طور مشابه دچار سقوط شدید شدند، به ویژه اتر در Nexo، این سیستم عامل در توییتر نشان داده است که آنها خسارات کاربران را پرداخت می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا