اخبار ارز دیجیتال

خواننده رپ Linkin Park به NFT مشهور پیوست

مایک شینودا، نوازنده و بنیانگذار گروه رپ-راک Linkin Park ، شب گذشته حراج “Raraible” را برای “Zora” ، راه اندازی کرد. با این کار ، Shinoda به انبوه افراد مشهور و تأثیرگذار که پای خود را به فناوری NFT باز کرد پیوست.
شینودا حراج را “یک آزمایش” توصیف کرد :

“این واقعا یک چیز دیوانه کننده است. حتی اگر نسخه کامل آهنگ موجود را در DSP در سراسر جهان بارگذاری کنم (که هنوز هم می توانم آن را انجام دهم) ، پس از هزینه های DSP ها ، برچسب ، بازاریابی و غیره ، هرگز حتی به 10 هزار دلار هم نمی رسم. “
او موضوع را با پیوند دادن به یک توضیح دهنده “راهنمای مبتدی” در NFT به پایان رساند ، و از مخاطبان خود دعوت کرد تا بیشتر بدانند.

شینودا تنها سلبریتی نیست که با NFT بازی کرده است.

دیروز، لوگان پل YouTuber مجموعه ای از 44 NFT را که به عنوان کارت ها طراحی شده بود، برای تبلیغ مسابقه بوکس مشهور آینده خود منتشر کرد. به همین ترتیب، مارک کوبان، سرمایه گذار میلیاردر ، چند انیمیشن دلپذیر را در Rarible منتشر کرد و امروز مجموعه دیگری را منتشر می کند که در آن خریداران می توانند فیلم های شخصی شده را از Shark Tank درخواست کنند.
کریگ روسو ، بنیانگذار بازی های Polyient ، می گوید که فعالیت افراد مشهور یک محصول جانبی اجتناب ناپذیر از بازار گاوی(صعودی)است که فضای NFT را پشت سر می گذارد، اما همچنین یک محصول طبیعی در بازار است که افراد مشهور را به جوامع خود پیوند می دهد:

روسو گفت: “پس از یک دوره نسبتاً کند طی چند ماه گذشته ، بازار NFT دوباره در حال گرم شدن است.” “با توجه به اینکه موارد استفاده کنونی برای NFT ماهیتاً قابل دسترسی و بسیار اجتماعی است ، ما شاهد هجوم علاقه های اصلی هستیم. این در نهایت منجر به ورود چند چهره مشهور به فضا شده است. “
Soulja Boy که در طول هفته گذشته کالاهای کلکسیونی را در Rarible فرخت، در حال حاضر دارای 30 انیمیشن برای فروش به ارزش ETH است و اخیراً یک حساب OnlyFans راه اندازی کرده است و با سایر سیستم عامل های محتوای غیر بلاکچین در حال آزمایش است.

مستقیم به مصرف کننده

در حالی که برخی تلاش هافقط برای بدست آوردن پول هستند، نمونه های زیادی از پروژه ها و افراد واقعاً علاقه مند به استفاده از این فناوری برای ارتباط بهتر با طرفداران خود هستند، وجود دارد.
“افراد مشهور تشخیص داده اند که به جای اعتماد به مدل های مبتنی بر تبلیغات، می توانند با فروش آثار خلاقانه خود به طور آنلاین با جامعه ارتباط برقرار کنند.”

“مارک کوبان اولین نیست و همچنین آخرین سلبریتی که پول NFT را تهیه می کند نخواهد بود. نگاه بیشتر به فضا فقط می تواند بسیار خوب باشد و امید این است که آنها فراتر از یک برداشت سریع پول، جامعه را در آغوش بگیرند و از آن حمایت کنند. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا