اخبار ارز دیجیتال

سهام Long Blockchain Corp به طور رسمی توسط SEC حذف شد

سهام Long Bitcoin Corp (LBCC) ، یک شرکت نوشیدنی است که به یک شرکت استخراج ارز رمزنگاری شده تبدیل شده و به طور رسمی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یا SEC از لیست خارج شد.
به این شرکت دستور داده شد سهام خود را پس از سالها کوتاهی در تهیه هرگونه گزارش مالی از لیست خود خارج کند. طبق گزارش بلومبرگ، آخرین گزارش درآمد Long Bitcoin Corp مربوط به سه ماهه منتهی به 30 سپتامبر 2018 است.
طبق پرونده های SEC ، Long Bitcoin Corp در ایالت دلاور (Delaware، یکی از ایالت های آمریکا) ثبت شده است.
اندکی پس از اوج گرفتن قیمت بیت کوین (BTC) و درست در همان زمان که آلت کوین ها به بالاترین سطح جدید خود رسیدند. Long Island Ice Tea ، Long Bitcoin در اوج رمزگذاری در ژانویه 2018 نام تجاری خود را تغییر داد. در آن زمان ، Long Blockchain گفت: “نمی توان اطمینان حاصل کرد که در توسعه فن آوری موفق خواهد بود.
طبق SEC ، تغییر این شرکت از مصرف نوشیدنی ها به بلاکچین هرگز تحقق نیافت. تحت شرایط دستور SEC ، Long Blockchain موافقت کرد که سهام خود را بدون پذیرش تنظیم کننده باطل کند.
Long Blockchain مدتها قبل از تغییر نام تجاری دچار مشکل مالی شده بود. بورس فناوری Nasdaq به دلیل سرمایه کم بازار ، شرکت را در آوریل 2018 از لیست خارج کرد.
جمعه احتمالاً آخرین روز معاملات آن با ارزش هر سهم 1.12 دلار و ارزش کل بازار 32.7 میلیون دلار است.
قبل از اینکه قیمت سهام LBCC در یک دوره چهار ماهه به طور چشمگیری کاهش یابد در اوج بازار گاوی(صعودی)2017 تا 2018 افزایش یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا