اخبار ارز دیجیتال

50 میلیون دلار سپرده پس از توکن airdrop آزاد شد

به نظر می رسد که قرعه کشی های بدون ضرر، بازار مناسب محصولات را پیدا کرده اند.
فقط چند روز پس از پیچ و خم رمز ارز ها و مدیریت آنها، POOL، پنجاه میلیون دلار از ارزش کل خود را که با سهولت قفل شده بود شکست، در حال حاضر بیش از 51 میلیون دلار بین DAI ، USDC ، UNI و COMP نشسته است.
PoolTogether به طور مناسب “وجوه کاربر” را جمع می کند و آنها را به پروتکل پس انداز مالی غیرمتمرکز واریز می کند، و از سود آن به عنوان جوایز برای برندگان انتخاب شده که به طور تصادفی انتخاب میشوند، استفاده می کند و وجوه اولیه را به خریداران باز می گرداند. بنابراین یک قرعه کشی “بدون ضرر” ایجاد می شود.
در حالی که این پروژه در ارزش 10 میلیون دلار که از ماه ها قبل قفل شده بود متوقف شد، اما از زمان مدیریت رمز POOL در 17 فوریه، رشد قابل توجهی داشته است. طبق یک توییت از این تیم، یک روز پیش این پروژه 34 میلیون دلار در TVL داشت.
بنیانگذار PoolTogether ، لیتون کوزاک به مدل توزیع POOL به عنوان توضیح بخشی برای رشد پروتکل اشاره می کند.
وی در مصاحبه ای با گزارشگران گفت: “به عنوان بخشی از تمرکززدایی اولیه، 5٪ از کل POOL (500،000 توکن) اختصاص داده شد تا طی 14 هفته آینده به طور خودکار به همه سپرده گذاران جایزه بدون ضرر توزیع شود.”
برنامه توزیع، که از نظر مفهومی مشابه استخراج نقدینگی است، بخشی از تلاش بزرگتر برای “گرفتن رمز به دست کاربران” است. کوزاک می گوید از 1.5 میلیون تومانی که در هفدهم فروخته شد، (15٪ از کل عرضه) ، 600،000 مورد ادعا کاربران قرار گرفته است.
دلیل دیگر این رشد کاملاً ارگانیک است: هرچه سپرده گذاران بیشتر، جایزه جذابیت بیشتری خواهد داشت.
“جوایز بسیار بزرگتر از گذشته است. در حال حاضر پروتکل در حال دستیابی به بیش از 60،000 دلار جایزه در 7 روز آینده است. بنابراین جوایز بالاتر باعث جذب بیشتر افراد به سپرده گذاری می شود. “
گام بعدی برای پروتکل، ایجاد رشد امیدوار کننده خواهد بود. کوزاک می گوید که ادغام با پروتکل های پس انداز بیشتر و انتقال به لایه 2 برای افزایش هزینه های افزایش اتریوم از اولویت ها هستند، اما در نهایت این تصمیمات اکنون از دست او خارج شده است.
“از آنجا که پروتکل در حال حاضر غیرمتمرکز است، واقعاً به عهده اعضای جامعه است که این فرایند را هدایت کنند. در حال حاضر یک جامعه قدرتمند پیرامون پروتکل وجود دارد. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا