اخبار ارز دیجیتال

طرح جبران خسارت دلار در حال پیشرفت فضای DeFi است

معامله گران و توسعه دهندگان تمایل به حمایت بیشتر از سپرده گذاران DeFi دارند

روز جمعه، پروژه غیرمتمرکز مالی (DeFi) برای Origin Finance از طرحی برای جبران خسارت به کاربران آسیب دیده از سواستفاده 7 میلیون دلاری در ماه نوامبر خبر داد – بخشی از روند گسترده تر توسعه دهندگان، کاربران و بازرگانان است که بازیگران در سراسر فضای DeFi را به طور گسترده تری از بیمه پذیرفته اند. و سایر محصولات backstops بهره برداری می کنند.

در یک پست وبلاگ در روز جمعه، مدیر محصول Origin Dollar Micah Alcorn طرحی چند طبقه ارائه داد که بلافاصله به 75٪ از کاربران سرمایه از دست رفته خود را در “حساب رسی شده” پرداخت و با اقدامات امنیتی جدید در حال راه اندازی مجدد “stablecoin OUSD” بود.

با این حال، برای سرمایه گذاران بزرگ تر، پرداخت ها یک فرآیند پیچیده تر است، و شامل یک مقدار زمان بندی شده به مدت 1 سال از تجارت الکترونیکی توکن OGN است. این که آیا این سرمایه گذاران بزرگ تر ضرر خود را به طور کامل جبران می کنند یا نه، به عملکرد توکن OGN بستگی دارد.

حتی با وجود زمان بندی، آلن، یک توسعه دهنده در پروتکل Cover، می گوید که تلاش Origin می تواند به جذب کاربران جدید به این فضا کمک کند.

علاوه بر این، وی اضافه می کند، اگر DeFi واقعاً بخواهد این جریان اصلی را بشکند، این نوع حمایت ها ممکن است.

سینا صفری

من هدف خودم را آموزش به دیگران قرار دادم و همیشه عاشق یادگیری و یاد دادن بودم و به عنوان هدف مهم زندگیم سایت ایران ریچ را با تیمی قدرتمند برای علاقمندان به ارزهای دیجیتال و بلاکچین طراحی کردیم. در ایران ریچ همراه با بهترین آموزش دهندگان اتفاقات قشنگی رو برای حوزه مالی هموطنان ایرانی ایجاد کرده‌ایم. + علاقمند به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال و فناوری‌های روز دنیا + مشاور ارشد فعالیت در حوزه رمز ارزها و فناوری دیفای + کارشناس متخصص در زمینه معاملات مالی و معاملات آتی در بزرگترین صرافی‌های کریپتوکارنسی + برگزار کننده ورکشاپ‌ها و همایش های مختلف درباره مبانی ارزهای دیجیتال و کسب درآمد دلاری از آن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا