اخبار ارز دیجیتال

شهردار میامی با هدف “پیشرفته ترین قوانین رمزنگاری”

فرانسیس سوارز، که از سال 2017 به عنوان شهردار میامی فعالیت می کند، می خواهد این شهر را برای کسانی که در صنعت رمزنگاری و بلاک چین هستند، جذاب ترین شهر ایالات متحده کند.
در مصاحبه ای که روز یکشنبه با فوربس منتشر شد، سوارز گفت که قانونگذاران در میامی در تلاشند تا انگیزه های نظارتی برای رمزنگاری و بلاکچین در فلوریدا، سیاست های مناطق دوستانه رمزنگاری مانند وایومینگ و نیویورک را دنبال می کنند
سوارز گفت: “[میامی] اطمینان حاصل می کند که پیشرفته ترین قوانین رمزنگاری را داشته باشید. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که اگر همه چیز برابر باشد، ما پیروز خواهیم شد. بنابراین، ما فقط می خواهیم زمین بازی را مساوی کنیم. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که هیچ کس بر اساس قوانینی که به راحتی قابل تغییر هستند برتری ندارد. “
شهردار سوارز مسابقه برای برنده شدن در قانون را جنگ بین قانونگذاران در سایر حوزه ها توصیف نکرد. در عوض، وی در زمینه جذب شرکت های رمزنگاری “ویدئو برای هوشمند بودن” به وایومینگ داد، اما افزود که “هر شهر در آمریکا و جهان باید در تلاش برای رشد اکوسیستم فناوری خود باشد.”

“ما در حال کار هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که مشوق ها و قوانین ما رمزنگاری و بلاکچین را ترویج می کند و آینده نگری است.”
شهردار قبلاً در هفته های اخیر چندین اظهارات صعودی در مورد بیت کوین (BTC) و رمزنگاری ارائه داده است، از جمله اینکه میامی اجازه دهد کارمندان شهر به جای دلار آمریکا به BTC پول بگیرند. وی همچنین پیشنهاد داد كه ساكنان میامی بتوانند هزینه های محلی و مالیات را با استفاده از رمزنگاری و همچنین سرمایه گذاری برخی از خزانه شهر در بیت کوین بپردازند، وظیفه ای كه وی از همه “سخت تر” نامید.

وی پیش از این با چند چهره برجسته در انجمن رمزنگاری از جمله با بنیانگذاران جوزا ، تایلر و کامرون وینکلوس ، صحبت کرده است. در اوایل این ماه، تایلر گفته بود که شهردار “راه را برای دولت ها و بیت کوین هدایت می کند.”
شهردار سوارز جدول زمانی را ارائه نداد که چه زمانی ممکن است این اقدامات برای 450،000 نفر از ساکنان میامی اعمال شود ، اما برخی از اعضای انجمن رمزنگاری ظاهراً توجه کرده اند. هفته گذشته ، بیت کوین 2021 اعلام کرد که برای کنفرانس رمزنگاری ماه ژوئن خود از لس آنجلس به میامی می رود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا