اخبار ارز دیجیتال

شهردار میامی می گوید که کارمندان باید بتوانند حقوق خود را به بیت کوین بگیرند

کارمندان شهر میامی به زودی می توانند دستمزد خود را به جای USD(دلار) به بیت کوین دریافت کنند. شهردار میامی، فرانسیس سوارز در مصاحبه ای با فوربس، گفت که مسیرهای ملموس برای گسترش تصویب بیت کوین در سراسر شهر وجود دارد که شامل امکان پرداخت حقوق کارمندان شهر به BTC است.
چهره های مهم دنیای ارزهای رمزنگاری شده به این ایده پاسخ مثبت داده اند.
تایلر وینکلوس ، بنیانگذار Germini ، اظهار داشت که شهردار “راه را برای دولت ها و بیت کوین هموار می کند.”
شهردار سوارز به فوربس گفت که با توجه به افزایش محبوبیت رمزنگاری در میان شهروندان، او می خواهد تمام تلاش خود را انجام دهد تا میامی را به شهری دوستدار بیت کوین تبدیل کند. پیشنهادات دیگری شامل اجازه پرداخت هزینه ها و مالیات های محلی با بیت کوین و برخی دیگر از ارزهای رمزپایه و همچنین سرمایه گذاری از خزانه شهر در بیت کوین ، به عنوان مثال Microstrategy نیز وجود دارد.
اگرچه مبالغ مشخصی در نظر گرفته نشده است، اما سوارز توضیح داد که سرمایه گذاری خزانه داری به عنوان یک مشارکت دولتی و خصوصی ساختار می یابد و شرکای خصوصی برای کاهش برخی از خطرات برخی از پاداش ها را دریافت می کنند.
وی همچنین در نظر دارد بودجه مبارزات انتخاباتی خود را در بیت کوین تأمین کند. او اولین کسی نیست که از بیت کوین برای کمک به تأمین بودجه مبارزات سیاسی کمک میگیرد.
آندرو یانگ نماینده آمریکایی کالیفرنیا، اریک سوالول نماینده امریکا در مینه سوتا، تام امر و لیبرتاریان لارا لومر از سیاستمداران ایالات متحده که قبلا ارزهای رمزپایه را در دولت پذیرفته اند.
شهردار میامی معتقد است که بیت کوین “بزرگترین داستان برای چند سال آینده” خواهد بود.

اواخر سال گذشته شهردار میامی Bitcoin را “سرمایه گذاری پایدار” طی “یک سال فوق العاده ناپایدار” خواند. هفته گذشته ، قرارداد بیت کوین را بر روی وب سایت دولت بارگذاری کرد و گفت:

“شهر میامی به بیت کوین اعتقاد دارد و من شب و روز در تلاش هستم تا میامی را به مرکزی برای نوآوری رمزنگاری تبدیل کنم.”
شهردار به فوربس گفت که برای کمک به ایجاد تغییرات دوستانه بیت کوین در قوه مقننه فلوریدا به سایر ایالت ها و حوزه های قضایی از جمله کیتلین لانگ در وایومینگ و مدیر مالی فلوریدا جیمی پاترونیس کمک کرده است. این تلاش ها بخشی از فشار این شهر به عنوان قطب بعدی مهم فناوری در ایالات متحده با برنامه هایی برای رشد نوآوری و رشد فناوری در چند سال آینده است.
در صورت اجرای این اقدامات، 450 هزار نفر از شهروندان میامی ممکن است ترغیب شوند که معامله در بیت کوین را به طور منظم آغاز کنند، و همچنین احتمال گسترش برای 21.5 میلیون نفر از ساکنان فلوریدا نیز وجود دارد که باعث جذابیت بیشتر شهر برای شرکت های فناوری و رویدادهای مرتبط با بلاکچین می شود.
کنفرانس اصلی رمزنگاری بیت کوین 2021 اوایل امروز اعلام کرد که در ماه ژوئن سال جاری از لس آنجلس به میامی می رود.
اگرچه میامی می تواند اولین شهر ایالات متحده باشد که حقوق بیت کوین را به کارمندان ارائه می دهد، اما شرکت های دیگر نیز در این مورد تحقیق کرده اند. هفته گذشته گزارش شد که ارائه دهنده خدمات توسعه نرم افزار Sequoia Holdings ، مستقر در ویرجینیا، به کارمندان پیشنهاد می دهد بخشی از حقوق خود را برای سرمایه گذاری در بیت کوین (BTC) ، بیت کوین کش (BCH) یا اتر (ETH) جدا کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا