اخبار ارز دیجیتال

معاملات در Ripple را به حالت تعلیق درآمد

سرویس جهانی انتقال پول MoneyGram می گوید که در میان دادخواست های اخیر با کمیسیون بورس و اوراق بهادار، رابطه خود را با شرکت پرداخت ریپل تغییر داده است.
با توجه به چشم انداز سه ماهه MoneyGram، این شرکت برای سه ماهه اول سال 2021 “هیچ سودی از هزینه های توسعه بازار Ripple را در نظر ندارد” . MoneyGram گفت که در سه ماهه مشابه سال گذشته بیش از 12 میلیون دلار سود خالص از ریپل داشته است.
مانی گرام گفت: “به دلیل عدم اطمینان درمورد دعاوی مداوم آنها با SEC ، این شرکت تجارت در سیستم عامل Ripple را متوقف کرده است.”
همکاری بین دو شرکت عمدتا سه سال پیش آغاز شد، زمانی که MoneyGram ریپل (XRP) را در سیستم پرداخت خود ادغام کرد. سال بعد، Ripple و MoneyGram برای پرداخت های مرزی و تسویه حساب های ارزی با دارایی های دیجیتال با یکدیگر مشارکت کردند.
ریپل در نوامبر 2019 با 50 میلیون دلار در ازای 10٪ سهام این شرکت سرمایه گذاری کرد. از دسامبر سال 2020 ، این شرکت تقریبا 15 میلیون دلار از سهام MoneyGram را فروخته است.
با این حال، در میان اخبار در دسامبر سال 2020 مبنی بر اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اقدامات قانونی علیه Ripple و همچنین مدیر عامل آن، برد گارلینگهاوس را آغاز کرد، MoneyGram ظاهراً سعی کرده است از این شرکت فاصله بگیرد. چند روز پس از اعلامیه SEC ، MoneyGram گفت هیچ وقت از خدمات Ripple’s On-Demand نقدینگی و RippleNet “برای انتقال مستقیم وجوه مصرفی” استفاده نکرده است.
MoneyGram تنها شرکتی نیست که به دادخواست SEC علیه ریپل واکنش نشان می دهد. بسیاری از مبادلات رمزنگاری معاملات رمز XRP را از لیست خارج کرده یا به حالت تعلیق درآورده اند. اگرچه نتیجه دادخواست در ابتدا باعث افت قیمت XRP شد ، اما این توکن طی دو ماه تا حد زیادی بهبود یافته و در زمان انتشار در حال حاضر 0.5975 دلار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا