اخبار ارز دیجیتال

مورگان استنلی بیت کوین را برای 150 میلیارد دلار سرمایه گذاری در نظر می گیرد

بر اساس گزارشی از اخبار بلومبرگ صبح امروز ، مورگان استنلی آخرین موسسه مالی بزرگی است که سرمایه گذاری در بیت کوین را در نظر گرفته است.
این گزارش با استناد به “افرادی که از این موضوع مطلع هستند” می گوید که Cointerpoint Global، یکی از زیرمجموعه های مدیریت سرمایه گذاری مورگان استنلی با 150 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت، “در حال بررسی این موضوع است که آیا ارز رمزپایه گزینه مناسبی برای سرمایه گذاران آن است.”
وب سایت مورگان استنلی Counterpoint Global را صندوقی متخصص در سرمایه گذاری ها توصیف می کند “که ارزش بازار آنها می تواند به دلایل اساسی افزایش یابد.” این صندوق با 72.7٪ افزایش نسبت به سال، عملکرد قابل توجهی نسبت به بازده شاخص خالص با 16.25٪ دارد.
با توجه به اینکه این شرکت سرمایه گذاری قابل توجهی در ریز استراتژی کرده است، افزایش علاقه به بیت کوین لزوماً تعجب آور نیست. در ژانویه، گزارش شد که مورگان استنلی 10 درصد سهام Microstrategy را خریداری کرده است که سهام آن از بین رفته و مدیر عامل آن از زمان اعلام سرمایه گذاری استراتژیک در بیت کوین در سال گذشته ، به یک نماد بیت کوین تبدیل شده است.
مورگان استنلی تنها موسسه بانکی بزرگی نیست که می خواهد با ارزهای رمزپایه درگیر شود. JP Morgan و Visa برنامه های خود را برای حفظ خدمات پرداخت رمزنگاری مجدداً تأیید کردند و نمایندگان هر دو شرکت علاقه مند به توسعه بیشتر در صورت نیاز مشتری و شرایط بازار شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا