اخبار ارز دیجیتال

تحقیقات جدید نشان داده است ساتوشی ناکاموتو انگلیسی بوده است

امپراتور ارزهای دیجیتال انگلیسی است

گزارش جدید کوین تلگراف عنوان شده است که لندن محتمل ترین مکانی است که ساتوشی ناکاموتو بین سال های 2008 تا 2010 روی بیت کوین کار کرده است.

طبق گزارش کوین تلگراف، Doncho Karaivanov، نویسنده گزارش، چندین عامل را برای توجیه نتیجه گیری بررسی کرد، از جمله شواهد و قراین منتشر شده از Satoshi، استفاده او از کلمات محاوره های منطقه ای و این واقعیت که عنوان The Times که در بلوک پیدایش قرار دارد ویژه چاپ انگلیس بود.

آیا ساتوشی یک فرد انگلیسی است؟

این ایده که ساتوشی انگلیسی است، جدید نیست زیرا صدها روزنامه نگار، مجذوب و محقق کاملاً ردپای فعالیت خالق بیت کوین را ریخته و اینترنت را برای یافتن سرنخ هایی از منشأ وی جستجو کرده اند.

اما این آخرین گزارش در نشریه Chain Bulletin شامل اطلاعات دیگری در مورد تجزیه و تحلیل های قبلی است، مانند برجسته کردن احتمال اینکه ساتوشی هنگام کدگذاری عنوان معروف معروف از 3 ژانویه 2009 در بلوک پیدایش بیت کوین، به نسخه چاپی تایمز مراجعه کرده باشد.

این به این دلیل است که فقط نسخه چاپی تایمز که در انگلیس توزیع می شود از عنوان “صدراعظم در آستانه کمک مالی دوم برای بانک ها” استفاده می کرد، در حالی که نسخه آنلاین نام وزیر را در عنوان خود آورده بود. چاپ مقاله در ایالات متحده اصلاً حاوی داستان نبود. Karaivanov داده های خوانندگان را تجزیه و تحلیل کرد که نشان می دهد تقریبا 43٪ از خوانندگان Times در لندن واقع شده است، و هنگامی که “لندن بزرگترین مرکز مالی در جهان همراه است، این داده ها احتمال می دهد ساتوشی در لندن در فاصله سال 2008 زندگی کند. و 2010 “

دلایل انگلیسی بودن ساتوشی ناکاموتو

تجزیه و تحلیل Karaivanov در مورد این تحقیقات ارسال شده توسط Satoshi – از جمله پست در Bitcointalk، نامه های الکترونیکی ارسال شده به توسعه دهندگان اولیه Bitcoin و اطلاعاتی که در ماینر های Bitcoin در SourceForge انجام شده است – شواهد دیگری مبنی بر اقامت Satoshi در منطقه زمانی GMT ​​(انگلیس) را به شما ارائه می دهد. با این حال او تصدیق می کند که الگوی ارسال Satoshi همچنین می تواند کسی را نشان دهد که در مناطق زمانی EST (ساحل شرقی ایالات متحده) یا PST (ساحل غربی ایالات متحده) زندگی می کند.

از جمله مناطق زمانی که ژاپن کاملاً منتفی بود، مناطقی بود که ساتوشی ادعا می کرد مطابق مشخصات بنیاد P2P او بوده و استرالیا، که به گفته کارایوانف “حتی از راه دور نیز امکان پذیر نبود” مگر اینکه ساتوشی “خون آشام” باشد.

تمامی این یافته ها مبنی بر اینکه ساتوشی احتمالاً بین سالهای 2008 و 2010 در لندن زندگی می کرده است، برای برخی از کاربران Reddit اطلاعات افشاگرانه ای نبود: “در خبرهای دیگر، بابا نوئل ممکن است در قطب شمال زندگی می کرد در حالی که روی اسباب بازی های کودکان خردسال کار می کرد. “

علاوه بر این، همه افراد در صنعت بیت کوین مشتاق کشف ریشه یا هویت ساتوشی نیستند. در ماه آگوست، آدام بک مدیر عامل Blockstream به Cointelegraph گفت غیر منطقی است که ساتوشی خود را علناً آشکار کند. Blockstream این موضع را دارد که نباید هویت Satoshi را حدس زد زیرا این فعالیت “خلاف ایده های سایفرپانک” است.

سینا صفری

من هدف خودم را آموزش به دیگران قرار دادم و همیشه عاشق یادگیری و یاد دادن بودم و به عنوان هدف مهم زندگیم سایت ایران ریچ را با تیمی قدرتمند برای علاقمندان به ارزهای دیجیتال و بلاکچین طراحی کردیم. در ایران ریچ همراه با بهترین آموزش دهندگان اتفاقات قشنگی رو برای حوزه مالی هموطنان ایرانی ایجاد کرده‌ایم. + علاقمند به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال و فناوری‌های روز دنیا + مشاور ارشد فعالیت در حوزه رمز ارزها و فناوری دیفای + کارشناس متخصص در زمینه معاملات مالی و معاملات آتی در بزرگترین صرافی‌های کریپتوکارنسی + برگزار کننده ورکشاپ‌ها و همایش های مختلف درباره مبانی ارزهای دیجیتال و کسب درآمد دلاری از آن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا