اخبار ارز دیجیتال

دیر یا زود بیت کوین صدهزار دلاری از راه می رسد.

با وجود اینکه بیت کوین برای بازپس گیری بالاترین قیمت خود یعنی 42000 دلار تلاش کرده و تا به اکنون موفق نبوده است اما تحلیلگران هنوز احتمال رسیدن BTC به 100000 دلار را قابل دسترسی می دانند.

با وجود اینکه بیت کوین از قیمت 42000 دلار خود پس از اصلاح 10000 دلاری به حدود قیمت 32000 دلار رسید اما هنوز هم در چارت های هفتگی و ماهانه خود روند مثبتی دارد و آماده رسیدن به صدهزار دلار است. طبیعتا هیچ چارتی و هیچ قیمتی بدون اصلاح به اوج نمی رسد و نیاز به استراحت و اصلاح دارد.

در همین راستا تحلیلگران سنتی و قدیمی مارکت کریپتوکارنسی با توجه به چاپ بی رویه پول برخی کشورها و ایجاد تورم انتظار قوی ای برای حجوم بیش از پیش مردم به سمت بیت کوین را دارند. زیرا اگر در همین مسیر بمانیم با یک رکود اقتصادی بزرگ دیگری مشاببه سال 2009 رو به رو می شویم که دلیل بوجود آمدن بیت کوین بود.

به عنوان مثال، در سه ماهه دوم سال 2020، اقتصاد ایالات متحده با نرخ بی سابقه ای سقوط کرد، با تولید ناخالص داخلی نیروگاه جهانی، که کل تولید کالاها و خدمات یک کشور را به تصویر می کشد ، 31.4 کاهش می یابد. در کنار آن بیماری همه گیر کرونا نیز باعث شده بسیاری از کشور ها از رشد اقتصادی جا بمانند و ارزش پول آنان کم شود، به همین دلیل احتمال حجوم بیشتر مردم نه تنها به بیت کوین بلکه به کل مارکت کریپتوکارنسی وجود دارد.

بیت کوین 100 هزار دلاری

در اوایل سال جاری، تیم استراتژی megabank آمریکایی JPMorgan Chase، به سرپرستی نیکولاس پانیگیرتزوگلو، ادعا کرد که هدف نظری 146000 دلار به علاوه می تواند برای BTC تا پایان سال 2021 پایدار باشد، و این روایت را به وجود می آورد که به نظر می رسد ارز دیجیتال کاندیدای اصلی به جای طلا برای ذخیره کردن ارزش مالی می باشد.

به این ترتیب بیت کوین برای پایان سال 2021 هدف 100 هزار دلاری دارد.

سیاوش ریاحی

مدرس ارزدیجیتال و بلاکچین، مسلط بر مفاهیم پایه‌ای ارزهای رمزنگاری و تشریح آنها به زبان ساده و قابل فهم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا