اخبار ارز دیجیتال

Pantera پنج میلیون دلار اضافی برای صندوق بیت کوین خود جمع می کند و مجموع آن را به 134 میلیون دلار می رساند

بر اساس فرم تشکیل پرونده D در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، شرکت رمز ارز Pantera Capital پنج میلیون دلار دیگر برای صندوق بیت کوین خود جمع کرده است. او مجموع آن را به 134 میلیون دلار رسانده است.
صندوق Bitcoin Bitcoin Ltd. در سال 2013 تشکیل شد، اولین صندوق بیت کوین مستقر در ایالات متحده بود. در نامه سرمایه گذاران در پایان سال 2017، پانترا با بازدهی 25.004 درصدی صندوق مباهات کرد. دلیل اصلی این کارافزایش بیت کوین در آن سال بود.
به تازگی، CoinDesk کشف کرده است که صندوق های سرمایه گذاری Pantera در مقایسه با S&P 500 وضعیت خوبی نداشته اند. صندوق های سرمایه گذاری Pantera Capital که در آگوست 2013 و آگوست 2014 جمع آوری شد به ترتیب 46.5٪ و 15.9٪ از ابتدای تأسیس تا سپتامبر 2019 بازده داشته اند.

البته ، به دلیل بالا و پائین شدن اخیر بیت کوین، ممکن است این عملکرد در اواخر زمان بهبود یابد. قیمت بیت کوین از سال گذشته تاکنون حدود 159 درصد افزایش یافته است.
اصلاح (22 نوامبر ، 01:41 بعد از ظهر): Pantera گزارش داد:
که 5 میلیون دلار اضافی در پرونده اخیر خود جمع آوری کرده است، نه 134 میلیون دلار که این مقاله در ابتدا عنوان کرده است.

Pantera Capital

Pantera Capital یک شرکت سرمایه گذاری است که منحصراً بر فناوری بلاکچین و شرکتهای ارز رمزپایه متمرکز شده است.
این شرکت مستقر در منلو پارک، کالیفرنیا است. پانترا در سال 2003 توسط دن مورهد تاسیس شد. در ابتدا بر روی سرمایه گذاری های کلان صندوق های سرمایه گذاری بود. این شرکت در سال 2013 تمرکز خود را به صنعت بلاکچین معطوف کرد. در آن زمان مورد حمایت شرکت های بزرگ سرمایه گذار خطرپذیر گروه سرمایه گذاری:
Fortress Benchmark Capital و Ribbit Capital بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا