اخبار ارز دیجیتال

PayPal ارزهای رمزنگاری را برای پرداخت ارائه می دهد

پس از آغاز معاملات رمزنگاری خرید / فروش / نگهداری که “بیش از حد انتظار” بود، Dan Schulman مدیر عامل PayPal امروز گفت که غول پرداخت ها آماده است تا ارزهای رمزپایه را دو برابر کند.
Dan Schulman، مدیر عامل PayPal، گفت: “حجم رمزنگاری شده در سیستم عامل ما بسیار فراتر از انتظارات ما بود.”

شولمن گفت كه “در اواخر سه ماهه اول سال 2021 ” نقشه راه گسترده ای در مورد ارزهای دیجیتال ، بلاکچین” ارائه می شود.
شولمن افزود كه PayPal به طور فعال با رگولاتورها و بانك هاي مركزي جهان به صورت نقدی و غیر نقدی كار مي كند.

وی گفت: “ما به طور چشمگیری در واحد رمز ارز، بلاکچین و ارزهای دیجیتال خود سرمایه گذاری می کنیم.”

تحلیلگران پیش بینی کردند 3.87 درصد افزایش در کل حساب ها به 375 میلیون و همچنین 266.8 میلیارد دلار در کل پرداخت های انجام شده داشته باشد که 8 درصد بیشتر از سه ماهه سوم است. این شرکت با 277 میلیارد دلار پردازش و 377 میلیون حساب کل انتظارات را پشت سر گذاشت و همچنین درآمد 21.45 میلیارد دلاری را گزارش کرد.
علاوه بر این، این شرکت گفت که عمل خرید، نگهداری و فروش ارزهای رمزپایه” در سال 2021 به Venmo و انتخاب بازارهای بین المللی گسترش خواهد یافت و همچنین اشاره کرد که کاربران خدمات رمزنگاری آنها پس از خرید رمزنگاری، به طور کلی فعال تر از PayPal می شوند و دو برابر بیشتر وارد سیستم می شوند.

دستیاران شولمن گفتند که “تجربه تجارت” در سال 2021 آغاز می شود که “ارز رمزپایه را به عنوان منبع تأمین مالی برای پرداخت 29 میلیون پی پال در سراسر جهان فراهم می کند.” این ادغام ها با فیات حل و فصل می شود و باعث می شود بازرگانان از هزینه های تبدیل استفاده کنند.
در ماه نوامبر ، PayPal با اجازه دادن به کاربران آمریکایی خود برای خرید رمزنگاری مستقیم از طریق برنامه، گام بزرگی در جهت تصویب دارایی های دیجیتال برداشت. مشتریان مستقر در ایالات متحده محدود به تجارت 20000 دلار در هفته هستند. از آن زمان، حجم معاملات رمزنگاری در این پلت فرم به بالاترین رکورد رسیده و در معاملات 11 ژانویه به حداکثر 242 میلیون دلار رسیده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا