اخبار ارز دیجیتال

در یک نظرسنجی مشخص شد، یک چهارم سرمایه گذاران ایالات متحده ارز رمزنگاری خود را دارند

یک مطالعه جدید نشان داده است که اکثر آمریکایی ها معتقدند ارز رمزپایه یک سرمایه گذاری مطمئن است. بعلاوه ، 25٪ از دارای رمزنگاری هستند و 27٪ دیگر اظهار داشتند که قصد دارند امسال سرمایه گذاری کنند.
طبق یک نظرسنجی در ماه فوریه بین 30،000 نفر از افراد بالای 18 سال که توسط Piplsay، یک سیستم تحقیقاتی جهانی، انجام شده است. یافته ها تقریباً مطابق با نظرسنجی های اخیر است.
در ماه اکتبر ، Grayscale دریافت که 55٪ از سرمایه گذاران آمریکایی علاقه مند به خرید ارز رمزنگاری هستند. در حالی که در یک نظرسنجی منتشر شده در ژانویه ، 24٪ از مشاوران مالی در گذشته دارای بیت کوین یا ارز رمزنگاری دیگر بود.
افزایش شهاب سنگی بیت کوین آن را در ردیف دارایی های سال گذشته و دهه گذشته قرار داده است. این عملکرد قوی خریداران سازمانی را از MassMutual به BlackRock و MicroStrategy به Tesla جذب کرده است.
جستجوی Google برای “بیت کوین” ، یک پروکسی مناسب برای منافع عمومی ، هنوز نتوانسته است به سطوح دیده شده در سال 2017 ، معاملات قبلی بازار رمزنگاری برسد.
پیپلسی دریافت که 41٪ از پاسخ دهندگان فکر می کنند بورس و ارزهای رمزپایه به همان اندازه سرمایه گذاری های پرخطر هستند. از بین کسانی که معتقدند ارز رمزپایه یک سرمایه گذاری ایمن نیست، 27٪ نگران هک یا کلاهبرداری ، 22٪ فقدان مقررات و 20٪ نوسان رمزنگاری بودند.
یک سوال جداگانه نشان داد که 30٪ از افراد مورد بررسی رمزنگاری را نمی فهمند، در حالی که 13٪ گفتند که هرگز نام رمز ارز را نشنیده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا