اخبار ارز دیجیتال

ریپل اکنون به عنوان یک تجارت در وایومینگ ثبت شده است

شرکت پرداخت مبتنی بر بلاکچین Ripple Labs اکنون یک تجارت در وایومینگ ثبت کرده است.
**وایومینگ (به انگلیسی: Wyoming) ایالتی در مناطق کوهستانی غرب ایالات متحده است.
طبق سوابق وزیر امور خارجه وایومینگ، وضعیت Ripple بعنوان یک شغل محلی پس از تشکیل پرونده اولیه در فوریه 2020 ذکر شده است.
لانگ مدیر عامل بانک دیجیتال Avanti Bank & Trust که با کمیته انتخاب قانونگذار ایالتی در بلاکچین، فناوری مالی و نوآوری دیجیتال در ارتباط است، گفت:
شرکت های رمزنگاری مانند Ripple به دلیل نداشتن مالیات شرکت یا حق رای دادن، و معافیت ارزهای رمزپایه از مالیات بر دارایی و فروش، باید تصمیم بگیرند که دوباره به وایومینگ نقل مکان کنند.
علاوه بر این، حضور سناتور آمریکایی سینتیا لومیس نیز وجود دارد. نماینده وایومینگ یکی از اولین کسانی است که گفت دارایی های دیجیتال بخشی اساسی از دستور کار قانونگذاری وی خواهد بود.
به نظر نمی رسد که Ripple دفتر مرکزی خود را به کشور دیگری منتقل کند زیرا دفتر اصلی آن هنوز در سانفرانسیسکو است. با این حال، کریس لارسن و مدیر عامل شرکت براد گارلینگهاوس ریپل گفته اند که آنها از عدم وضوح نظارتی در رمزنگاری و بلاکچین در ایالات متحده ناراضی هستند.
وایومینگ در حال تبدیل شدن به یکی از جذاب ترین ایالت های ایالات متحده برای شرکت های رمزنگاری و بلاکچین است. سال گذشته، هیئت بانکی ایالت وایومینگ یک منشور برای مبادله رمزنگاری شده به Kraken اعطا کرد تا به عنوان یک بانک دوست رمزپایه فعالیت کند و به Avanti چراغ سبز دریافت و نگهداری رمزنگاری را به روشی مشابه داد. در پی خرید تسلا در حدود 1.5 میلیارد دلار بیت کوین (BTC) در اوایل ماه جاری، سناتور لومیس از مدیر عامل شرکت ایلان ماسک دعوت کرد که به فکر انتقال مجدد به این ایالت باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا