اخبار ارز دیجیتال

جزییات دادگاه ریپل و ادعا موکل آن

کمتر از 24 ساعت می گذرد که Ripple پاسخ رسمی خود را به دادخواست SEC ( سازمان بورس اوراق بهادار آمریکا) منتشر کرده است. از آن زمان، ارزش این ارز دیجیتال بیش از 18 درصد افزایش یافته است و در زمان نوشتن این مقاله حدود 0.33 دلار معامله می شود.

در میان بسیاری از کارشناسان حقوقی که ریپل را ارزیابی می کنند، وکیل دادگستری جرمی هوگان بود که قوی ترین و برجسته ترین ادله در سند حقوقی برای ریپل را ارائه کرد

به گفته هوگان، ثابت می کند که ریپل می خواهد با دادخواهی به سرعت جلو برود. هوگان می گوید که “این دادخواهی برای ریپل خوب و به طور کلی برای پروژه ریپل مناسب ارزیابی می شود”.

از نظر وی، بهترین استدلال حقوقی ریپل در پاراگراف 13 آمده است ، زمانی که ریپل مستقیماً Test howey را به چالش می کشد.

Test Howey تست هووی چیست؟

قانون اوراق بهادار سال 1933 و قانون مبادله اوراق بهادار در سال 1934 بسیاری از رویکردهای دولت ایالات متحده در تنظیم مقررات مالی را حتی تقریباً 100 سال پس از تأسیس آنها حکم می کنند. بر اساس این اقدامات، معاملات واجد شرایط “قرارداد سرمایه گذاری” به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته می شوند، به این معنی که آن ها همچنین مشمول الزامات خاص مربوط به افشای و ثبت هستند.

این تست تأثیر قابل توجهی در نحوه مشاهده و تعامل دنیای مالی با این اوراق بهادار دارد، بنابراین داشتن روشی سازگار و دقیق برای تعیین اینکه آیا معامله در واقع نمونه ای از “قرارداد سرمایه گذاری” است ضروری است. آزمون هوي روش استانداردي است كه توسط دادگاه عالي آمريكا براي تصميم گيري به كار گرفته شده است.

کمی بیشتر از 24 ساعت می گذرد که Ripple پاسخ رسمی خود را به دادخواست SEC منتشر کرده است. از آن زمان ، دارایی رمزنگاری بومی Ripple XRP بیش از 18 درصد تجمع یافته است و در زمان نوشتن این مقاله حدود 0.33 دلار معامله می شده است.

در میان بسیاری از کارشناسان حقوقی که ارزیابی ریپل را ارزیابی کردند ، وکیل دادگستری جرمی هوگان بود که قوی ترین و برجسته ترین ادله را در سند حقوقی برجسته می کند.

به گفته هوگان ، همین واقعیت که ریپل به جای ادای کار با طرح پیشنهاد رد کردن ، به ادعاها پاسخ داد ، ثابت می کند که ریپل می خواهد با دادخواهی به سرعت جلو برود. هوگان می گوید که “این برای ریپل خوب و به طور کلی برای XRP خوب است”.

این قانون بیان می دارد که “XRP با ابزارها و ترتیبات تجاری مختلفی که کنگره به SEC اجازه تنظیم آنها را داده است کاملاً متفاوت است” – همه آنها، بر خلاف Ripple، شامل “طرح هایی است که توسط کسانی که به وعده سود خود به دنبال استفاده از پول دیگران هستند، طراحی شده است. “

Ripple با تکذیب کامل این که هرگز ICO در اختیار نداشته یا به توکن های آینده برای جمع آوری پول پیشنهاد نکرده است، به این موضوع اضافه می کند و معتقد است که با اکثریت قریب به اتفاق دارندگان XRP قرارداد ندارد.

این فقط یک گزینه را برای SEC باقی می گذارد – این استدلال این است که دارندگان عادی XRP به نوعی با Ripple قرارداد سرمایه گذاری داشته اند، حتی اگر XRP که دارندگان فعلی دارند ممکن است صدها نفر از آن ها قبل از آنها متعلق به آن باشند.

هوگان می گوید اگر واقعیت ها و شواهد بررسی شود، ممکن است این استدلال قوی ترین Ripple در برابر ادعاهای SEC باشد.

سینا صفری

من هدف خودم را آموزش به دیگران قرار دادم و همیشه عاشق یادگیری و یاد دادن بودم و به عنوان هدف مهم زندگیم سایت ایران ریچ را با تیمی قدرتمند برای علاقمندان به ارزهای دیجیتال و بلاکچین طراحی کردیم. در ایران ریچ همراه با بهترین آموزش دهندگان اتفاقات قشنگی رو برای حوزه مالی هموطنان ایرانی ایجاد کرده‌ایم. + علاقمند به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال و فناوری‌های روز دنیا + مشاور ارشد فعالیت در حوزه رمز ارزها و فناوری دیفای + کارشناس متخصص در زمینه معاملات مالی و معاملات آتی در بزرگترین صرافی‌های کریپتوکارنسی + برگزار کننده ورکشاپ‌ها و همایش های مختلف درباره مبانی ارزهای دیجیتال و کسب درآمد دلاری از آن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا