اخبار ارز دیجیتال

Robinhood و GameStop ثابت کردند که ما به یک سیستم مالی جدید نیاز داریم

مدیرعامل Robinhood و هیئت مدیره، این معضل King Midas را در این هفته غیرممکن داشتند: تصمیم گیری در مورد اینکه طرف مشتریان خود باشند و به آنها اجازه دهند بیش از 15 میلیارد دلار سود کسب کنند یا تجارت را متوقف کنند و فقط فروش GameStop (GME) را مجاز کنند تا موقعیت خود را با قیمت های پایین تر بپوشانند و از خسارات گسترده جلوگیری کنند،بسیار سخت است. Robinhood به همه نشان داد که رنگ مورد علاقه آن پول است و دوستانش همان افرادی هستند که مطمئن می شوند تقریباً هرگز در وال استریت برنده نمی شوید.

طمع بارها و بارها پیروز خواهد شد

مطابق معمول در وال استریت، حرص و آز پیروز شد. نه تنها Robinhood ، Interactive Brokers ، Ameritrade ، Charles Schwab و Citadel and Point 72 بلکه همه امور مالی متمرکز .
Robinhood یک پلتفرم و برنامه را راه اندازی کرد که نمایندگی مردم را نشان می داد و همیشه به نفع کاربران بود. هنوز هم قانون طلایی استارت آپ ها اعمال می شود: اگر هزینه محصول را پرداخت نکنید، شما محصول هستید. برنامه واقعی این شرکت جمع آوری جریان سفارش و دارایی کافی برای پرداخت هزینه های مربوط به وام های اوراق بهادار و جریان سفارش از سازندگان بزرگ بازار بود. متخصصان وال استریت سرمایه گذاران خرده فروشی را “پلانکتون” می نامند، زیرا همان صندوق های سرمایه گذاری و موسسات از طریق دریافت سود و جوایز ناشایست به کارمندان و سهامداران خود از آن تغذیه می کنند.
چگونه ممکن است در سال 2021 136 درصد از سهام فروش باشد؟ چه کسی اجازه می دهد چنین چیزهایی وجود داشته باشد و چرا کسی مسئول شناخته نمی شود؟ در حالی که همه متمرکز بر این هستند که جمعیت Reddit را قادر به خرید GME کنند، هیچ کس به دنبال ریشه اصلی مشکل GME نیست.
هنگامی که فشار کوتاه GameStop رخ داد، فهمیدیم که بزرگترین مشتری Robinhood واقعاً چه کسی بوده است: Citadel & Point72 (دو نفر از سرشناس ترین مدیران صندوق های تامینی در وال استریت) ، که سالانه بیش از 300 میلیون دلار برای Robinhood هزینه جریان سفارش و اوراق بهادار می پردازد.

رمزنگاری شهر

ایجاد دسترسی بدون مانع به خدمات اساسی مالی این امکان را دارد که استعداد نبوغ و خواب را در جامعه ما از بین ببرد. ضریب هوشی به طور مساوی در کل کره زمین توزیع می شود، اما دسترسی و فرصت توزیع نمی شود. اغلب اوقات، دسترسی به وضعیت و ثروت به عواملی بستگی دارد. به این معنی که شکستن سیستم غیرممکن است. چه چیزی امکان پذیر است؟ ما باید از این لحظه، هنگامی که موسسات مالی سنتی در معرض دید قرار گرفته اند، استفاده کنیم و موج های نوآوری را که در فناوری های بلاکچین اتفاق افتاده است، معرفی کنیم.
از موقعیت های کوتاه گرفته تا میزان سالانه درآمد شما از داشتن دارایی خود در این موسسات، زمان آن فرا رسیده است که از طریق ابزارها و روش های مالی که به نفع کاربران است ، آزادی مالی واقعی و تأثیرگذاری را معرفی کنید نه سو استفاده کنندگان در اوج.
دلیلی وجود دارد که برخی از رهبران باهوش، مبتکر و متمرکز بر جامعه ، Bitcoin (BTC) و Ether (ETH) را به کیف پول خود اضافه می کنند و امروز آنها را به پروفایل های توییتر خود اضافه می کنند. در اعتراض به آنچه در این هفته شاهد آن بوده ایم، صندوق های تامینی و شركت های فناوری نمی توانند بیت کوین را به دلارهای اختصاص یافته برای جیب خود تبدیل كنند زیرا جامعه غیرمتمرکز از آنها بزرگتر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا