اخبار ارز دیجیتال

Robinhood از برنامه هایی برای ارائه سپرده ها و برداشت های رمزنگاری شده خبر می دهد

پلت فرم معاملاتی پربار Robinhood امروز اعلام کرد که قصد دارد سپرده ها و برداشت های ارز رمزپایه را اجرا کند. در حالی که مشتریان برای مدتی قادر به خرید و فروش ارز رمزنگاری شده از طریق سیستم عامل بوده اند، اما قادر به دسترسی به کوین ها برای انتقال آنها به کیف پول های دیگر نیستند.
طبق یک سری توییت های منتشر شده از حساب توییتر این شرکت، هرچند هیچ تاریخ و مشخصات مشخصی از زمان اجرای آن ارائه نشده است، اما کار در زمینه ادغام انتقال ارزهای رمزپایه از قبل آغاز شده است.
Robinhood همچنین تصریح کرد که سپرده های رمزنگاری شده توسط کیف پول خود نگهداری می شوند و افزود این شرکت سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری نمی کند و از بودجه مشتری برای منافع خود استفاده نمی کند.

رابین هود در حال حاضر برای تجارت در سیستم عامل خود دارای هفت ارز رمزنگاری شده است، از جمله بیت کوین، دوج کوین، لایت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، اتریوم کلاسیک و Bitcoin SV. مشخص نیست که آیا آنها قصد دارند پشتیبانی از انتقال هر هفت کوین را انجام دهند یا نه.
در تاریخ 29 ژانویه، رابین هود سپرده های فوری فیات را در پاسخ به گمانه زنی های مورد استفاده در شبکه های اجتماعی به حالت تعلیق درآورد ، و این تصمیم را واکنشی به عنوان واکنش به “شرایط خارق العاده بازار” دانست. این شرکت پس از محدود کردن خرید تعداد معدودی از اوراق بهادار ارائه شده برای تجارت در سیستم عامل خود، مورد انتقاد مشتریان و نهادهای نظارتی قرار گرفت. در تاریخ 4 فوریه، رابین هود سپرده های فوری را برای خرید رمزنگاری مجدداً بازگرداند.
تصمیم برای گسترش خدمات مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در زمان افزایش بی اعتمادی به ارائه دهندگان خدمات متمرکز است. همه اعتقاد ندارند که اقدام برای ارائه سپرده ها و برداشت های رمزنگاری به Robinhood کمک می کند اعتبار از دست رفته توسط اقدامات اخیر خود را بدست آورد. برخی دیگر در مورد نحوه کارکرد ودیعه و برداشت سوال دارند. به طور خاص که مربوط به دسترسی مشتری به کلیدهای خصوصی است.
در 7 فوریه، یک تبلیغ 30 ثانیه ای NFL Super Bowl برای رابین هود پخش شد که در آن شعار جدیدی برای شرکت رونمایی شد: “همه ما سرمایه گذار هستیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا