اخبار ارز دیجیتال

نگه داشتن بیت کوین به اندازه داشتن اوراق بهادار و طلا بی خطر است.

آنتونی اسکاراموچی، رئیس SkyBridge Capital در اوایل ژانویه صندوق جدید بیت کوین خود را معرفی کرد. او می گوید که زیرساخت ها و مقررات بهبود یافته باعث شده سرمایه گذاری BTC “به اندازه داشتن اوراق قرضه و کالاهایی مانند طلا امن باشد”.

آنتونی اسکاراموچی مدیر ارتباطات سابق کاخ سفید، معتقد است که اکنون که دولتها بسیاری از خطرات مرتبط با دارایی دیجیتال را برطرف کرده اند، ارزش نهادین بیت کوین (BTC) به طور قابل توجهی تقویت شده است.

در مقاله ای که در CNN منتشر شد، اسکاراموچی و برت مسینگ ، مدیر اجرایی SkyBridge ، اظهار داشتند که بیت کوین به گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاران بلند مدت که از تورم پناه می برند، تبدیل شده است. نویسندگان همچنین ادعا می کنند که داشتن بیت کوین در مقایسه با چند سال پیش که هنوز مقررات و زیرساخت ها توسعه نیافته بودند نسبت به امروز خطرناک تر بود.

سرمایه کمپانی SkyBridge Capital بر روی بیت کوین چقدر است؟

نویسندگان با اشاره به تصمیم دفتر نظارت بر ارز برای اجازه دادن به بانک ها برای ارائه خدمات ارزهای رمزپایه نوشتند: “رشد بیت کوین” باعث شده است دولت و موسسات وارد عمل شوند و بسیاری از خطرات مرتبط با ارز دیجیتال را برطرف کنند.

همچنین گفتند:

” افزایش مقررات، زیرساخت های بهبود یافته و دسترسی به موسسات مالی – مانند Fidelity – که پول سرمایه گذاران را نگه می دارد، باعث شده سرمایه گذاری بیت کوین به اندازه داشتن اوراق قرضه و کالاهایی مانند طلا ، که برای تعادل اوراق بهادار نیز استفاده می شود، ایمن باشد.”

ماه گذشته SkyBridge Capital وقتی درخواست خود را برای راه اندازی صندوق پرچین بیت کوین به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارائه داد، سر و صدای زیادی به پا کرد. SkyBridge Bitcoin Fund LP چند هفته بعد با فیدلیتی (Fidelity) به عنوان سرپرست و ارنست و یانگ حسابرسی را آغاز کرد.

گزارش شده است که SkyBridge در ماه های نوامبر و دسامبر در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است، در زمان راه اندازی صندوق، در 4 ژانویه، SkyBridge ادعا کرد که سرمایه این کمپانی بر روی BTC تقریباً 310 میلیون دلار است.

که رشد اخیر بیت کوین و رسیدن آن به 42هزار دلار باعث افزایش 300درصدی سرمایه این کمپانی شد.

سیاوش ریاحی

مدرس ارزدیجیتال و بلاکچین، مسلط بر مفاهیم پایه‌ای ارزهای رمزنگاری و تشریح آنها به زبان ساده و قابل فهم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا