اخبار ارز دیجیتال

سناتور اقدام به راه اندازی کنفرانس نوآوری مالی برای آموزش قانون گذاران در زمینه رمزنگاری می کند

سناتور سینتیا لومیس، اولین سناتور تاریخ ایالات متحده که دارایی بیت کوین دارد، برنامه هایی را برای راه اندازی کنوانسیون نوآوری مالی برای آموزش سناتورهای خود در زمینه ارزهای رمزپایه و دارایی های دیجیتال انجام داده است.
لومیس با حضور در کنفرانس آنتونی پمپلیانو در تاریخ 2 فوریه ، قصد خود را برای ایجاد مجمع انتخاباتی اعلام کرد، وی اظهار داشت:

” در مورد بیت کوین به طور خاص، اما در مورد سایر فرصت های ارز رمزنگاری شده و نوآوری مالی و بلاکچین به عنوان سکوی پرشی برای آموزش اعضای سنای ایالات متحده و کارکنان استفاده خواهیم کرد.”
لومیس اظهار داشت که این مجمع برای مبارزه با روایت نادرست در مورد دارایی های دیجیتال و رمزنگاری هایی که برای پولشویی استفاده می شود، تلاش خواهد کرد همچنین خاطرنشان کرد: تحقیقات شرکت پزشکی قانونی بلاک چین Chainalysis نشان می دهد “جرم های مربوط به ارزهای رمزپایه کوچکتر از فعالیت مجرمانه با پول نقد است.”
لومیس خاطر نشان کرد که وی اخیراً با وزیر خزانه داری جانت یلن صحبت کرده است، اظهارات اخیر وی در مورد استفاده از رمزنگاری در تأمین مالی غیرقانونی باعث نگرانی در مورد سرکوب نظارتی ورودی در سراسر حوزه رمزنگاری شده است.

لومیس تلاش کرد تا نگرانی های جامعه رمزنگاری ها را فروکش کند و وزیر خزانه داری را دارای “ذهن باز” در مورد رمزنگاری توصیف کرد. با این حال ، سناتور اظهار داشت: “بسیار طول می کشد تا به جایی برسیم که بتوانیم یک گفتگوی آزاد که فارغ از آشفتگی واکنش تند نسبت به نگرانی اینکه همه رمزنگاری ها در معرض فعالیت مجرمانه هستند، داشته باشیم. “

“مقررات رمزنگاری باید جایی برای نوآوری بگذارند.”
سناتور لومیس در طی سالهای 2013 و 2014 بیت کوین را خریداری کرد و از آن پس Bitcoin را به عنوان ذخیره ارزش معرفی کرد. وی بیت کوین را به صندوق اعتماد دائمی مواد معدنی تشبیه کرد که هنگام کار به عنوان خزانه دار دولت وایومینگ در طول سال 2000 بر آن نظارت داشت.

“من در بخش اول قرن بیست و یکم در وایومینگ خزانه دار دولت بودم، بنابراین همیشه به دنبال یک بستر با ارزش بودم. ما در وایومینگ بودجه دائمی داریم که مبتنی بر استخراج مواد معدنی و نفت و گاز از زمین است. ما مالیات جدائی را از مواد معدنی می گیریم و آن را در یک صندوق دائمی سرمایه گذاری می کنیم. “

“مفهوم صندوق اعتماد دائمی مواد معدنی این است که وقتی مواد معدنی از بین بروند ، ما همچنان درآمد خواهیم داشت زیرا ما درآمد خود را سرمایه گذاری کردیم و سرمایه گذاری در بیت کوین من را به یاد معدن دائمی انداخت .”
لومیس نتیجه گیری کرد: “فقط 21 میلیون بیت کوین استخراج خواهد شد، و چون منبع محدودی است، من آن را ذخیره ارزش بسیار خوبی می دانم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا