اخبار ارز دیجیتال

اسنوپ داگ و ژن سیمونز به “ارتش Dogecoin” الیلان ماسک پیوستند

خواننده رپ اسنوپ داگ و ژن سیمونز در آخر هفته در کنار مدیر عامل شرکت تسلا، ایلان ماسک، حمایت خود را از“ ارتش Doge ”ابراز داشته اند. در نتیجه، قیمت این ارز رمزنگاری شده در 7 فوریه یک بار دیگر 27٪ افزایش یافت. DOGE رمزنگاری بومی Dogecoin است، که در ماه های اخیر به یک نام محبوب تبدیل شده است.
به دنبال حماسه Gamestop و Robinhood، بسیاری از معامله گران وارد بازار ارزهای رمزپایه شدند. DOGE اولین ارز رمزنگاری شده بود که ترس از دست دادن (FOMO) را به خصوص در میان اعضای جامعه وال استریت بت مشاهده کرد.
**فومو، یا ترس از دست دادن، پدیده ای واقعی است که شیوع آن روز به روز بیشتر می شود و میتواند اضطراب قابل توجهی به زندگی شما تزریق کند.
سیمونز در 6 فوریه نوشت: “. من حتی Dogecoin بیشتری خریداری کردم.”
چرا؟ چون معتقدم بالا خواهد رفت. اما این فقط من هستم . “

بازرگانان در برابر تجمع DOGE احتیاط می کنند

DOGE معمولاً یک ارز رمزپایه مهم در بازار رمزنگاری در نظر گرفته می شود که کار خود را به عنوان یک شوخی آغاز کرد که یک جامعه فعال در اطراف خود دارد.
از این رو، هنگامی که DOGE به دلیل کاتالیزوری غیرمنتظره مانند Elon Musk’s meme یا پامپ با سوخت وال استریت بت شروع به تجمع می کند، در کوتاه مدت معمولاً شاهد یک روند صعودی انفجاری است.
با این حال، معامله گران خواستار احتیاط در برخورد با Dogecoin هستند.
بازرگان تأکید کرد که DOGE برای بلند مدت تجارت مطلوبی نیست و در نهایت سقوط خواهد کرد، بنابراین تاجران باید با احتیاط به آن نزدیک شوند.
هنگامی که تجمع وال استریت بت در تاریخ 29 ژانویه رخ داد ، حجم معاملات DOGE برای مدت کوتاهی از Bitcoin در Binance پیشی گرفت. این به این معنی است که در حال حاضر هیاهوی زیادی وجود دارد، که همچنین نشان می دهد عقب نشینی و سقوط نباید تعجب آور باشد.

بین DOGE اکنون و قبل تفاوت وجود دارد

در طی 29 ژانویه با افزایش قیمت DOGE ، نرخ بودجه آتی بسیار منفی بود. به طور متوسط ​​، نرخ بودجه ارز رمزنگاری شده در حدود 0.01٪ بود. این بدان معنی است که نرخ آن در این دوره 10 برابر کمتر از متوسط ​​بوده است.
نرخ تأمین مالی آتی سازوکاری است که بر اساس تعادل بازار به خریداران یا فروشندگان انگیزه می دهد. اگر خریداران بیشتری در بازار وجود دارند، پس فروشندگان باید هر هشت ساعت هزینه ای را به خریداران بپردازند.
اگر نرخ بودجه منفی باشد، به این معنی است که فروشندگان به خریداران پرداخت می کنند و اگر نرخ مثبت باشد، خریداران به فروشندگان پرداخت می کنند.
در حال حاضر ، نرخ بودجه DOGE به طور قابل توجهی بالاتر از متوسط ​​و در حدود 0.1٪ است. این یک فشار طولانی را محتمل می کند ، که در صورت بروز کوچکترین واکنشی می تواند باعث افت کوتاه مدت شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا