اخبار ارز دیجیتال

12 میلیون دلار کمک مالی به رهبری پارادایم

امروز پروتکل دارایی مصنوعی 12 میلیون دلار جمع آوری کمک مالی به رهبری شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر پارادیوم، کوین بیس، Ventures و IOSG را اعلام کرد.

**اصطلاح دارایی مصنوعی (synthetic asset) به ترکیبی از دارایی‌ها اشاره می‌کند که ارزشی مشابه به دارایی‌های دیگر دارند. به طور سنتی، دارایی‌های مصنوعی، اوراق مشتقه مختلفی مانند معاملات آپشن‌ بیت‌کوین یا قراردادهای آتی را ترکیب می‌کنند تا یک دارایی اساسی مانند سهام، اوراق قرضه، کالاها، شاخص‌ها، ارزها یا نرخ بهره را شبیه‌سازی کنند.

در این اطلاعیه آمده است که این وجوه توکن SNX را مستقیماً از خزانه داری DAO خریداری کرده و “تأمین نقدینگی، مشارکت در روند حاکمیت Synthetix و کمک به مشارکت درجه نهادی در اکوسیستم” خواهد بود.
شریک سرمایه گذاری پارادایم، آرجون بالاجی ، گفت: “ما از حمایت از دارایی مصنوعی به دلیل ایجاد پلت فرم پیشرو هیجان زده ایم.” “Synthetix یکی از بهترین جوامع را در رمزنگاری دارد و ما خوشحالیم که بخشی از آن هستیم.”
این سرمایه گذاری به دلیل اینکه در اولین نمونه وجوه سرمایه گذاری مستقیم با و از طریق یک پروژه تحت نظارت DAO سرمایه گذاری می شود، مورد توجه است. چگونگی تعامل VC ها با پروتکل های حاکم بر DAO یکی از موضوعات داغ اواخر بوده است.

**سرمایه گذاری خطرپذیر VC یا Venture capital که یکی از انواع قراردادهای مشارکت در سرمایه گذاری است در واقع سرمایه‌ای است که از گروه‌های سرمایه‌گذاری‌ای دریافت می‌کنید که با استارتاپ‌ها و کسب و کارهای کوچک کار می‌کنند. این گروه‌ها بر سرمایه سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند در شرکت‌هایی با پتانسیل رشد قوی در ازای دریافت سهام سرمایه‌گذاری کنند، نظارت می‌کنند.
یک موضوع اخیر توییت شده از Hayden Adams ، بنیانگذار Uniswap ، زمینه همکاری با VC ها را فراهم کرد.
وی گفت ، هر یک از سه VC که در جمع آوری 12 میلیون دلار شرکت کردند، ارزش اضافی را به میز می آورند که ممکن است یک سرمایه گذار شخصی نتواند آنها را جمع کند.

پارادایم به پروتکل جذب استعدادهای خود از طریق منابع انسانی و شبکه کمک کرده است.
در همین حال، IOSG با کمک به استخدام یک پیشگام منطقه ای در چین و همچنین “نمایشگاه های جاده ای برای افراد و ایجاد محتوای آموزشی به زبان چینی” در پیشگامی Synthetix به چین کمک می کند.
این افزایش در طی یک دوره تولید خاص برای Synthetix صورت می گیرد. این تیم به تازگی راه اندازی سهام مصنوعی تسلا را اعلام کرده است و SNX از جمله توکن هایی است که پرونده ها نشان می دهد می تواند گزینه ی بعدی باشد که به عنوان اعتماد سرمایه گذاری Grayscale ذکر شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا