اخبار ارز دیجیتال

پیشنهاد دهنده برتر در حراج NFT می تواند در زمینه موسیقی جدید با 3LAU همکاری کند

موزیسین، تهیه کننده و برنده جایزه برتر کوین تلگراف، 3LAU اعلام کرد حراج NFT به مناسبت سه سالگی آلبوم Ultraviolet برگزار می شود.
بالاترین پیشنهاد دهنده می تواند در یک مسیر جدید با 3LAU همکاری کند.
NFT این آلبوم قرار است از 26 فوریه طی دو روز در سیستم عامل تجارت الکترونیک غیرمتمرکز Origin Protocol ، Dshop به حراج گذاشته شود.
شرکت کنندگان در حراج این فرصت را خواهند داشت تا 33 نوع “NFT ” را خریداری کنند که برای دسترسی انحصاری به موسیقی منتشر نشده، وینیل های نسخه ویژه و تجارب بی نظیر طرفداران قابل استفاده هستند. برندگان حراج همچنین حداکثر 11 NFT آهنگ جایزه شامل انیمیشن هایی که شخصاً توسط 3LAU برای همراهی هر آهنگ طراحی شده اند، دریافت می کنند.
33 وینیل فیزیکی نسخه ویژه NFT ها را می توان برای آثارهنری برجسته که توسط 3LAU امضا شده اند، استفاده کرد. با استفاده از محتوای اختصاصی یا تجربیات، فراداده های Vinyl NFTs به روز می شوند تا به عنوان گواهی اصالت برای وینیل فیزیکی عمل کنند.
در نتیجه حراج، پیشنهاد دهندگان موفق هر یک یک NFT اضافی دریافت می کنند که برای مجموعه ای از پاداش های دیجیتال و فیزیکی قابل استفاده است. مناقصه گران بازنده همچنین یک NFT شرکت دریافت می کنند.
پیشنهاد دهنده برتر حراج همچنین می تواند خود را برای همکاری مستقیم با 3LAU در تولید یک آهنگ جدید آماده کند. پنج برنده Gold NFT حراج همچنین می توانند دو آهنگ رقص مورد علاقه خود را انتخاب کنند.
Origin همچنین یک بازار ثانویه ارائه می دهد که مناقصه گران برنده می توانند از آن برای فروش مجدد رمزهای خود استفاده کنند.
جوش فریزر، بنیانگذار پروتکل Origin، در گفتگو با گزارشگران، بر برنامه های تیم برای تمرکز بر صدور NFT تأکید کرد، نشان می دهد Origin به دنبال همکاری با دیگر نوازندگان و هنرمندان است تا NFT هایی را ارائه دهد که برای تجربیات منحصر به فرد طرفداران از طریق Dshop قابل استفاده است.
فریزر خاطرنشان کرد: پیشنهادات آینده NFT ممکن است دسترسی به مهمانی های خصوصی، گذر از پشت صحنه، جلسات حضوری و سایر تجربیات منحصر به فرد را باز کند.
3LAU با NFTs غریبه نیست ، زیرا بیش از 1.1 میلیون دلار فروش دیگر NFT در پنج ماه گذشته انجام داده است.
یک آلبوم آثار هنری که ابتدا به قیمت 99 دلار فروخته شد و اخیراً با قیمت 22222،21 دلار معامله شد.
3LAU در فهرست 2021 کوین تلگراف برای 100 نفر برتر رمزنگاری در رتبه 93 قرار گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا