اخبار ارز دیجیتال

تورن 200٪ افزایش می یابد

“بررسی محرک های مالی غیرمتمرکز” (DeFi) همچنان به عنوان Tornado ظاهر می شود. پول نقد به Uniswap ، Badger DAO ، StakeDAO که توکن حاکمیت تورن است و اکنون قابل تجارت برای شرکت کنندگان اولیه پروتکل است، می پیوندد.
Tornado Cash، که یک سرویس Ethereum است و تاریخ معاملات را به منظور حفظ حریم خصوصی کاربران پنهان می کند، اولین بار در ماه دسامبر از راه اندازی توکن حکومتی خبر داد. یک عکس فوری برای airdrop برای بلوک Ethereum 11400000 گرفته شد، که در 6 دسامبر استخراج شد و آدرس هایی که پیش از آن مرحله با پروتکل ارتباط برقرار کرده بودند، دارای مقدار توکن های TORN بودند که با توجه به فرکانس و مقدار اتر استفاده می شود.
طبق یک پست در انجمن های جامعه ، گیرنده متوسط ​​66.54 توکن TORN در حال حاضر با ارزش بیش از 23000 دلار دریافت کرده است و کاربر متوسط ​​21.24 توکن به ارزش 7500 دلار دریافت کرده اند. بزرگترین گیرنده بیش از 2500 توکن به ارزش گزاف 888،000 دلار برداشت کرد.
این رمز به مدت 45 روز غیرقابل انتقال شده بود، اما دیروز منتشر شد و 10٪ از کل عرضه را برای ناشناس بودن مشابه استخراج نقدینگی اختصاص داده است.
با این وجود، علی رغم airdrop ، برخی تردید می کنند که Tornado.Cash اصلاً به یک رمز حکومتی احتیاج دارد. پروتکل در حال حاضر مطابق آنچه در نظر گرفته شده است کار می کند و تیم سال گذشته قراردادها را به حالت تغییرناپذیری انتقال داده است.
به نظر می رسد ویتالیک بوترین ، بنیانگذار Ethereum در یک توییت از سال گذشته ، این احساس را تکرار کرده و گفته است که Tornado.Cash بهترین عملکرد را به عنوان “ابزار” و نه به عنوان “اکوسیستم” دارد.
مواردی مانند تورنادو پول نقد و uniswap ، kyber و موارد دیگر تا حدی موفقیت آمیز هستند زیرا فقط ابزاری هستند که افراد می توانند در جریان کارهای موجود خود قرار دهند و نه اکوسیستم ها. ما به ابزارهای بیشتری احتیاج داریم که به ابزار بودن بسنده کنند و تلاش کمتری در اکوسیستم ها داشته باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا