اخبار ارز دیجیتال

وضعیت تحلیلگران، پس از صعود پر تلاطم Dogecoin

پس از pump ناگهانی و پر سود، Dogecoin در یک عقب نشینی از بالاترین قیمت 0.06 دلار جمعه نزدیک به 40٪ سقوط کرده و امروز به 0.028 دلار رسیده است.

برای افراد تأثیرگذار و شركت وال استریت كه سوار بر موج مشهور به نمودار بی ثباتی می شدند، معكوس كردن قیمت آزار دهنده بوده است.
همین دیروز، Dogecoin رتبه دهم رمزارز برتر توسط سایت marketcap برای اولین بار از سال 2015 ثبت شد. واحد پولی که به نام شوخ طبعی سگ نامگذاری شد و به عنوان یک شوخی آغاز شد، و پشت سر همین رسانه های اجتماعی رکورددار به چنین ارتفاعاتی کشیده شد.
در حالی که برخی افزایش سریع قیمت را به الگوهای ایلان ماسک و تفکر اجتناب ناپذیر بازارهای مبتنی بر حرکت رمزنگاری گره زدند. موفقیت DOGE نیز می تواند ریشه در احساسات بازار داشته باشد.
با این حال، پس از گزارش موارد بازپرداخت در چندین صرافی متمرکز ، Dogecoin یک شبانه روز با یک تغییر شدید مواجه شد، و باعث شد بسیاری از خریداران برای ابراز تأسف به رسانه های اجتماعی بروند.

به نظر نمی رسد دیدن ارزش تقریباً نصف شده DOGE سرمایه گذاران زیادی را به سمت پروژه های کاملاً بنیادی تر سوق دهد. #DogeToADollar در حال حاضر یک موضوع پرطرفدار در توییتر است، و یک جریان ثابت از کاربران ادعا می کنند که این مبلغ دو برابر می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا